Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért villog az izzításjelző...

Miért villog az izzításjelző lámpa?

Figyelt kérdés
Van egy b5 passat-om 1.9 tdi ahh motorkóddal , az lenne a problémám hogy már 2 napja villog az izzitást jelző lámpám. Az az igazság hogy tegnap vettem bele spurit az üzemanyagba , meg ki takarítottam az egr szelepet mert több mint 2 hete lomha volt az autó feltűnően 100-110-nél el el megy az erő mintha leszabályozna , ezt nekem ismerősök ajánlották nekik is hasonló problémájuk volt.úgy gondoltam magam csinálok valamit mert sajnos 10 szerelőböl egyse vállalja a híres coronavírus miatt így magam kellett csinálnom valamit . De aggódom hogy nem-e csináltam én valamit rosszul :( turbó azon nem hallok semmilyen rendellenessége utaló hangot rajtarajta olyan mint hónapokkal ezelőtt. Leginkább ez az izzítás jelző lámpa aggaszt hogy milyen hibajeleket produkál vagy mire számíthatok ? Az autó most jól megy jobban reagál gázadásra is mint ezek előtt...

#Passat #izzítás #dieselegr szelep
2020. márc. 23. 14:38
1 2
 11/14 kgpassat ***** válasza:
Vegyél egy kábelt és olvasd ki a hibakódot.
2020. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az izzításjelző motorhibát jelez. B5 nem jelez izzítógyertya hibát. Spurit adtál neki, villogó malacfarok, egyértelműen üzemanyag rendszer hiba. Ki kell olvasni mi a nyűgje, a villogó malacfarok vészüzemet jelent.
2020. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most oldódott meg, amit máig nem vettem észre.. A féklámpa biztosítékom ki ment, ez miatt világított kicseréltem azóta nem villog. Létezik? 😬
2021. ápr. 3. 21:28
 14/14 anonim válasza:

Igen létezik.

Sajnos ilyenkor egy számomra érthetetlen módon nem az a ikon villan fel, amikor a lámpa meghibásodása jön elő, hanem az izzító gyertya ikonja.


Ettől függetlenül nem csak ekkor villoghat természetesen.

2023. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!