Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125 cm3 motorral világ körül...

Bonta kérdése:

125 cm3 motorral világ körül (Japánig biztosan)? , bővebben a kifejtésben.

Figyelt kérdés
Tudom örültségnek hangzik de egy 125 cm3 motorral terveznék egy világ körüli utat. Olvastam több utazót aki hasonlóval teljesített 20.000 km-t ( [link] A kérdésem arra irányául, hogy milyen motort ajánlanátok (sajna a motorra nincsenek millióim), illetve milyen pótalkatrészt vinnétek magatokkal egy ilyen útra? (gondolom gumi,szűrő stb). Mire kell nagyon figyelni gondolok itt a szükséges olajcserékre, egyéb dolgokra. Thx aki veszi a fáradtságot és leírja észrevételeit akár pozitív, akár negatív.

2020. márc. 24. 17:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Természetesen a 300 km-t úgy gondoltam, hogy maximum lenne annyi, illetve 7 napból max 5 napon motoroznék, de ez ilyen általános felosztás, mert lenne pihenés,nézelődés, hegymászás stb. A motornál azért vagyok egyenlőre a 125 cm3 mellett, mert B-s jogsiról A1-re a legkönnyebb az embernek átképeznie magát mind pénzben, mind időben (mostani meglátásom szerint).
2020. márc. 25. 23:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Pénzben nem sokkal több a korlátlan, kötelező óraszámban sem sokkal több, főleg ha látják, hogy megy neked, akkor nem fogják az összes órát leadni. Ám többet nem kell soha motoros jogsival foglalkoznod, újabb csomó idő és pénz megspórolva, és azt veszel amit akarsz, ami nagyon jó érzés. Szerintem az utóbbiak sokkal többet érnek, mint egy gyorsan megszerzett kis kategória, főleg ha az embernek ilyen tervei vannak, szerintem csakis a legideálisabb motorral felszereléssel szabad nekivágni.
2020. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer mindenkinek az ötleteket, tapasztalatokat.
2020. márc. 28. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!