Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki a jobb autóversenyző André...

Ki a jobb autóversenyző André Lotterer vagy Lewis Hamilton? Melyik versenyzési kategória hordoz magával több profizmust az F1 vagy a WEC?

Hamilton ugye négyszeres világbajnok Forma 1-ben, míg Lotterer háromszoros LeMans (24 órás verseny) győztes és WEC világbajnok valamint ezzel párhuzamosan a Japán Formula sorozatba is szép sikereket ért el?

Ilyen szinten lehet különbséget tenni a két pilóta között?

2018. jan. 4. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet tenni. Két különböző sportág , különböző tudással.

Kb olyan mintha Mo Farah-ot és Usain Bolt-ot össze hasonlitanád.

2018. jan. 4. 11:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Ki a jobb úszó?

Risztov Éva, vagy Hosszú Katinka? Mindkettő olimpiai aranyérmes...

2018. jan. 4. 11:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Hosszú Katinka egyértelműen jobb, de itt, a fiúk esetében nem tudnám így rávágni valamelyikre.
2018. jan. 4. 12:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Lotterer. Nem mondom hogy Hamilton nem jó, de olyan autóval ami neki van szerintem a mezőny 98%-a vb esélyes lenne.
2018. jan. 4. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Lewis Hamilton márciustól novemberig versenyez egyfolytában, mindenféle körülmények között, már ehhez is kondi kell. Szerintem még mindig az F1-es pilóták a legkeményebbek, főleg tavaly óta, mióta ilyen gyorsak lettek az autók, és már egy kanyar bevétele is szinte fizikai fájdalmakat tud okozni, olyan erők vannak ott. Ráadásul Hamilton a versenyzésen kivül millió más dologgal is foglalkozik (buli, utazás, nők), és mégis a versenyzésben is a maximumot tudja hozni. Képzeld el, ha csak a versenyzésre koncentrálna.
2018. jan. 4. 17:52
 6/9 pamkutya48 válasza:

Fernando Alonso! Mindkettőbe ott van!!!!

:)

2018. jan. 6. 00:06
 7/9 anonim válasza:
75%
Lewis Hamilton MAGASAN a legjobb versenyző az egész Földön. Mindenki csak a Forma1 éveit nézi ilyenkor (ami egyébként brutális, tele rekordokkal) de nem veszik figyelembe a Forma1 előtti pályafutását, ahol mindenkit szétalázott, ugyanolyan tudású kocsival. 13 évesen már McLaren szerződéssel rendelkezett, ezzel Ő a legfiatalabb pilóta, aki F1 csapattal szerződött. Nagy példának ott van a 2006-os Török GP2-es futam, ahol az utolsó helyről éppenhogy nem nyert. Ugyanolya kocsija volt ,sprintfutam (tehát nem taktikával nyert, nem volt annyi kör) pusztán a nyers tehetségével vert porrá mindenkit. Mindenhol első volt mindig, kivéve az első F3-as évében, ott leső szezonjában 5.-ig lett, de ott nem indult az összes futamon. A második szezonjában azt is megnyerte. Apropó: Vettel is versenyzett ott, Hamilton már ott is megverte ;) Hamilton mérföldekkel jobb Vettel-nél, aki (remélem) idén sem lesz világbajnok, és Hamilton lesz a 3. olyan pilóta, aki legalább 5 VB címmel rendelkezik. Élő legenda, ezt csak az elvakult emberek nem ismerik el, ezek tények. Érdekes, a hozzáértő emberek mind elismerik. Ugyan ez van az NBA-ben is LeBron James-el, aki egy zseni, a generáció legjobb kosárlabda játékosa, mégis mindig sz@rozzák, szapulják.. vicc.. De mindezt azért, mert Ők ketten mind elkenik a kedvencetek száját ;)
2018. szept. 9. 16:41