Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E30 a világ legtökéleteseb...

BMW E30 a világ legtökéletesebb autója mindmáig?

Figyelt kérdés
Soha nem fognak ilyen minden téren időtálló autót alkotni?

2018. jan. 8. 13:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Nem,mert nem éri meg tartós terméket gyártani a mai fogyasztói társadalomban.

Írd be gugliba:"tervezett elavulás"

2018. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tévedésbe vagy... Mitől lenne olyan tökéletes? Nem is értem. Nekem is volt E30-am sőt most is BMW-m van de azt is csak azért vettem h keressek rajta és eladjam. Nem vagyok oda értük tucat divatautó. Az E30-on állandóan szar volt valami, pedig nem a legolcsóbbat vettem meg. Gyenge is volt a 320i meg szervó nélkül vicc. Annyira azért nem tökéletes kocsi. Igaz a coupe jól néz ki meg csapatós kocsinak jó ha beleraknak egy V8-at, de saját kocsinak biztos nem kéne nekem többet. Az ára is felment mostanában, mér nem ér annyit amennyiért hirdetik.
2018. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:

A honda civic ek9 a világ legtökéletesebb autója mindmáig?

Soha nem fognak ilyen minden téren időtálló autót alkotni?


Ez kb ilyen...

Vannak jó autók, tökéletes vagy csak a többi felett utcahosszal lévő nincs!

2018. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 D. Brasco ***** válasza:

"Soha nem fognak ilyen minden téren időtálló autót alkotni"


Dehogynem.....alkottak ezen kivul sok masik valoban időt álló autót..........E30-ból meg manapsag mar alig szaladgál egy kettő az utakon azoknak is a jó 70%-a igazi bontószökevény vagy csapatós autó,a maradekért meg olyan irrealis árat kérnek hogy azert mar autot is lehet venni!Nem tudom szamodra mi olyan tokeletes egy ilyen a maga korában is teljesen középszerű huszon-harminc éves autoban!

2018. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy annyira tökéletes lenne mert nagyon nagyon ritkán látni már belőle az utakon, pedig legyártottak 2,3 milliót belőlük.


w201 merciből "csak" 1,9 milliót és elég sokat látni még belőlük

4 ajtós zöldséges merciből (w123) 2,4 milliót szóval kb. ugyan annyit mint az E30-ból, még is előbb látsz 123-as mercit mint e30-at.

Sőt, én személy szerint előbb látok w115-ös mercit mint e30-at, pedig az már igen csak öreg madár!

2018. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
Sőt. Örökké az marad.
2018. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Ugyan már, mitől időtálló? Még csak ez sem mondható el róla. A tökéletesség meg pláne nem. Volt 325-ös E30-am, gondolhatod, hogy tudom mi fán terem ez az autó. Sprtfómű, minden, talicskaszámra hordtam bele a pénzt. Mégis mindenféle sajnálat nélkül eladtam, nem olyan jó ám, mint sokan azt gondolják.
2018. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
A kérdező valszeg most vette meg németből az első 20 éves bmw-jét és most oda van tőle meg vissza. Egy halom lom az egész, meg pénztemető...ha neked ez a tökéletesség, akkor ja, az. Időtálló... amelyik autóra költenek és normálisan szervizelik, az mind időtálló lesz, csak szólók...
2018. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel a sok fagolyóval kérdező.

Ha aztmondod fekete,ezek aztmondják fehér.

E30 4ever!!!!

2018. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
na egy újabb elvakult bmw bu*i...
2018. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!