Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hivatalból ideiglenesen...

Hivatalból ideiglenesen kivont jármű után kell-e bármit fizetni?

Figyelt kérdés
Úgy voltam vele, hogy talán megtartom ezért adásvételivel vettem, de inkább donornak használom és nem íratom át a nevemre.

2020. márc. 25. 09:26
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
38%
Azért mert egy auto ideigllenesen ki van vonva a forgalombol még at kell iratnod.Azt nem úszod meg
2020. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Átiratáson, és vagyonszerzési illetéken kívül semmit.

Átiratni pedig kötelező, állapottól és forgalomban való részvételtől függetlenül.

2020. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem íratom át, akkor mi lesz?
2020. márc. 25. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Bünti. Nem is kicsi, mivel az eladónak 8 napja van a bejelentésre (és ezt meg is fogja tenni), neked pedig 15 az átiratásra.
2020. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy erre vonatkozóan sehol nem találtam, hogy büntetést kéne fizetnem. Tapasztalatból beszélsz vagy csak valahol olvastad / valakitől hallottad?
2020. márc. 26. 17:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg azt elfelejtettem mondani, hogy hivatalból ideiglenesen ki van vonva. (megvétel előttről)
2020. márc. 26. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2022. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!