Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autópálya fizető/ellenőrző...

Autópálya fizető/ellenőrző kapu nézi, hogy a jármű ideiglene sen ki van vonva a forgalomból?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap vettem egy autót rendeztem mindent,adásvételi,biztosítás,forgalmi,műszaki,eredetiségvizsgálat stb..

Minden létező papír megvan amivel hétfőn a nevemre tudom iratni,illetve újra forgalomba tudom helyezni.

A kérdés az,hogy az autópálya fizetőkapu ellenőrzi-e hogy ki van vonva a forgalomból?Van matrica.

Idáig mindenki azt mondta,hogy nem illetve a kereskedőnél is minden autó ideiglenesen ki van vonva,és feltételezem hogy mások sem trélereztetik.



2019. márc. 15. 16:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve,ha tegyük fel ellenőrzi ezt akkor az összes fizetőkaputól kapok egy büntetést ahol áthaladtam?
2019. márc. 15. 16:30
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Útvonal engedély kell ebben az esetben. Igen ellenőriznek mindent ezek. Egy csekket fogsz csak kapni egy nap
2019. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mennyire számíthatok?

Kereskedésben azt mondták,hogy nem nézi menjünk pályán.

Akárkit kérdeztem,azt mondta nem nézi.

Van esetleg valaki köztetek aki hasonlóképp cselekedett mint én,és tapasztalatból tudna írni,hogy lett csekk vagy nem?

2019. márc. 15. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Az autópályán lévő VÉDA-kapuk is ugyan úgy néz(HET)ik, mint amik országúton, vagy városban vannak telepítve. Ha közúti ellenőrzésen találomra megállítanak, ott is kiderül.

Útvonalengedély, vagy tréler a teljesen legális megoldás. Esetleg ha nem kell messzire vinni, legfeljebb 10-20km-re, akkor hétvégén este, mellékutakon meg lehet kockáztatni.

2019. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában akkor hozzák el az emberek az autót a kereskedőtől, mikor már minden papír el van intézve, és érvényes a rendszám. A P rendszám lehet az egyetlen megoldás számodra, de az is nagyon rizikós.
2019. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NÉZI és ha indokolt le is szednek a rendőrök azonnal
2019. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ügyfélkapun vissza tudod helyeztetni a gépet
2019. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!