Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Babetta 210-nél a levegőcsavart mennyire kell kitekerni?

Ugyanúgy működik mint pl simsonnál? Ha behajtom teljesen akkor elzárom a levegő útját és le kellene állnia a motornak?

márc. 26. 17:21  Privát üzenet  

A válaszok
Koppanásig be, másfél kört vissza. Ez egy alap beállítás, finom hangolást csak üzemmeleg motornál csinálj.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 18:35 Privát üzenet
Ha teljesen behajtod belefullad a benzinbe, nem kap levegőt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 28. 00:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet az olajleeresztő csavart kitekerni?
97-es swift váltó olaj betöltő csavar szét van barmolva nem tudom kitekerni, van rá valami ötletetek?
Ha teljesen betekerem a levegőcsavart le kéne állnia a motornak?
Opel astra f motorháztető magasság lejjebb kéne állítani a szélvédőnél milyen csavart kell kitekerni hozzá ami a magasságot állítja zsanért már próbáltam?
Honda Cr 125 nél a levegőcsavart mennyire tekerjem ki?
Simsonból hogyan tudok kiszedni egy csavart a blokkból? A nagycsavarhúzó forgácsolja a csavart nem tudom kitekerni. Sos

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!