Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kétütemű motorkerékpárt miért...

Feketeruhasember kérdése:

Kétütemű motorkerékpárt miért nem vállalnak a motorszerelő műhelyek?

Figyelt kérdés
Én nem értek a motorszereléshez, csak használom őket, és szeretnék kicsit belelátni a dolgokba hogy ennek mi lehet az oka? Nem egy össze kókányolt motorról van szó hanem teljesen gyári. De amint a telefonban kimondom vagy megkérdezem hogy kétütemű motorkerékpár szervizelését vállalják e egyből rávágják hogy köszi nem. Utána nyilván nem kezdek el okvetetlenkedni hogy de miért. Szóval mi ennek a szakmai oka(okai) ha van ilyen?
2020. márc. 27. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Újonnan nem sok kétütemű motor van, max robogók, meg spec krossz versenygépek. A többi a régi szocreál palettából kerül ki, Simsonok, MZ-k, Jawa, ilyesmi. Ezek szervízeléséért nem lehet túl sok pénzt elkérni, inkább nem kínlódnak vele. Vannak amúgy szerelők, akik elvállalják, de maszek, és általában idősebb szakikat kell elképzelni.
2020. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tábori tuning, templom utca, Újpest. Hívd fel, szerintem nem küld el.

GYerekkoromban a helyi motoros... akarom mondani jawás-rigás csapatban csak rabló volt a beceneve.

2020. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy 99 es rendszámos gyári 125 r yamaha.

Gondolom az átlag szerelőnek ez túl nagy nyűg...

Mindenesetre köszönöm a tippeket. Az a baj hogy győri vagyok.

2020. márc. 27. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég faék szerkezetek, és nem tudnak vele lehúzni. Sokan meg egyszerűen lusták hozzá. Én pl mai napig télen olaszországba viszem a blokkokat felújításra. Parma-ban egy nagyon jó mérnök srác, Apriliakra specializálódva.
2020. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
átérzem, mondani kell, hogy megfizeted, mert nem találsz szerelőt és okvetlen kell, hi dd el többet fizetsz megfogják csinálni, sajnos rákell szánni, hogy adsz többet nekik, de legalább meglesz csinálva.
2020. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!