Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a problema az automma...

Mi lehet a problema az autommal? (Audi A4 B6 Avant 2003 1.9PD)

Figyelt kérdés
Nemreg tortent, hogy jottem le az autopalyarol, es egyszer csak megtorpant az auto, hiaba nyomtam a pedalt, fokozatosan lassult, kozben felvillant az ESP visszajelzo, majd ra kb 10-15mp-re az izzitas kezdett el villogni. Onnantol kezdve az auto csak 10km/h-s sebessegre volt hajlando. Letettem, majd masnap erte mentem, es csodak csodajara beindult, majd kb tovabbi 2000 levezetett kilometer utan megint megtrefalt. Elvittem szerelohoz, kiolvasta a hibat. Gazpedal-jelado... Ki is cserelte, mukodott megint kb 2000km-ig, majd tegnapelott megint cserbenhagyott ugyanugy, majd mikor masnap erte mentem, megint mukodott es mukodik azota is. Mi lehet a gond? Egyszeruen el nem tudom kepzelni hogy mi okozza, hiszen semmi logika nincs abban hogy ha megmakacsolja magat, en pedig otthagyon egy fel napra, akkor miert gondolja meg magat megis?! Valaki talalkozott mar ilyen hibaval?

2020. márc. 29. 09:55
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
Érintkezési hibára gondolnék.
2020. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öreg.
2020. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

17 éves német pdtdi-től mit vársz?


Tudom manapság ez a menő autó, a VW passat mellett vállvetve, de inkább vegyél egy AUTÓT.

2020. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami érintkezési hiba, amúgy az 1.9 TDI ben nincs olyan hogy “öreg”, aki ismeri a konstrukciót nem ír ilyen baromságokat.
2020. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Konkretan nem erdekel hogy mi szamit menonek manapsag es mi nem, evek ota megvan ez az auto, sosem volt vele semmi gond, megvan az oka hogy par evvel ezelott miert emellett tettem le a voksom, es az nem a “menoseg”. Kerlek ha nem tudsz egy epkezlab otlettel eloallni hogy hol erdemes keresni a hibat, akkor ne irj ide mert nem vagyok beljebb Veled. Koszonom.
2020. márc. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!