Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 cdti (150hp) kék és fehér...

1.9 cdti (150hp) kék és fehér füst hideginditaskor! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egy opel Astra 1.9 cdti(150hp) tulajdonosa vagyok és az a tapasztalatom vele,hogy a reggeli hideginditaskor kék és fehér füstöt ereget egy pár másodpercig!

Utána semmi füst sem fekete sem fehér sem kék és újbóli indítás után se!

A nap folyamán ugyancsak semmi füst indításkor és menet közben sem!

4000 kilómétert mentem vele eddig és nem vettem észre olajfogyasztást!

Turbó feltöltő újitva és minden hozzátartózó dolog elvégezve!

Szívótorokból kívánnak véve a pillangószelepek

Részecskeszürő off

Ezek alapján valakinek valami tippje?

Szerintem olajat szív fel valahonnan hirtelen de gözöm sincs,hogy honnan szivhatja!

5w40 olaj van benne



2020. márc. 30. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja. 1.7cdti-m van, hidegen induláskor ez is kinyom egy ilyen pamacsot. 8 éve nálam van, azóta ilyen. Semmilyen hibajelenség nincs, olajfogyasztás nulla.
2020. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezért nem tudom én sem hová tenni mert se fura hang se alapjarat ingadozás se magas fogyasztás se olajfogyás se így állok elötte,hogy mitől!
2020. márc. 31. 06:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális ha hidegben első indításra van és csak pár másodperc, más fiatalabb autón is van, azért nem látod, mert a részecskeszűrő befogja, nálad az meg nincs.
2020. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!