Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tükörsima fényezést hogyan...

Tükörsima fényezést hogyan lehet elérni?

Figyelt kérdés
fényezők hogyan csinálják és én mit rontottam el. Fényeztem nem rég egy elemt , de jelenleg a felület érdes nem olyan mint kellene lennie. Mivel javíthatnék rajta ? polír ? ha igen milyen poír és fényezés után mennyivel polírozzam ?
2020. márc. 30. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami kell hozzá: jó minőségű anyagok, megfelelő eszközök, felszerelések, megfelelő körülmények (hőmérséklet, páratartalom, pormentes környezet), szakismeret (a technológia pontos ismerete), a technológia precíz betartása (rétegrendek, száradási idők), és némi gyakorlat sem árt. Hogy ebből mi hiányzik nálad és mit rontottál el, azt így aligha fogjuk tudni megmondani.
2020. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
Az első jol irja...raadasul a polir sem mindenható...ha szarul dolgoztal alá a festésnek akkor azt nem polirozod ki.
2020. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esetleírásból az életben rá nem jövünk hol lett elrontva a buli, de biztosan el volt rontva.. :D
2020. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azé köszi nyilván nem vagyok fényező ember nem ezt tanultam az oskolába. :( amúgy első ránézésre nem vehető észre csak tapintásra egy ideig hagyom így aztán elviszem mesterembörhöz.
2020. ápr. 1. 01:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdes? Első olvasatra nekem a festékhiány körvonalazódik bennem, hogy "narancsosra" fújtad a felületet.
2020. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!