Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia 1,2 benzines...

Skoda Fabia 1,2 benzines autóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szándékomban van venni egy 2. generációs kb 2004es gyártmányú Skoda Fabia kombit. Itt a kombi a lényeg. Amiben akár sátorozáskor aludni is lehet. Vagy jobban lehet pakolni mint egy sima 5 ajtósba. Úgy tudom, hogy az 1.2-es az 3 hengeres. Esetleges hegymenetben ( mivel nincs benne alapból turbó ) elég gyengének gondolom a 3 henger teljesítményét. De mivel nincs olyan ismerősöm aki hasznos infót tudna adni, ezért itt érdeklődöm. Van olyan aki hosszabb ideig használt 1.2-est vagy számomra ideálisabb 1.4-est?

2020. márc. 31. 00:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pörgős kis autók, kombiba lehet pakolni rendesen.

Hegyen felfelé azért megrakva több személlyel azért kell taposni.

Inkább városi autó, ott az 1.2 is tökéletes, városon kívül 90 pont ideális neki.

1.4 már pályázni is jó.

Nekem 1.2 van, 2003 óta.

Amit eddig kellett rajta cserélni, az vízhőfok jeladó, lámpákat nem políroztattam, inkább cseréltem, kopó alkatrészek futómünél, kipufogó dob csere, küszöb rozsdásodott.

Most, hogy bejött a melegebb idő, ajtórányitásokat rendberakatom, meg kap egy teljes polírt.

Lehet szeretni, megbízható, kiszámítható, egyszerü.

Én még max 2 műszakit tervezek vele, de biztos maradok a márkánál.

2020. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!