Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focusomban adagoló csere...

Ford Focusomban adagoló csere után alig volt erő, mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 99-es TDI focus, amiben meghalt az adagoló. Miután nagy nehezen találtam valakit, aki kicserélte egy bontottra, majd szintén nagy nehezen rá tudtam programoztatni, hogy felismerje az inditásgátló (több hónapig állt az autó), beindult, tudtam használni, de alig volt benne erő. Nem húzott rendesen. Tartott ez kb. 2 hónapig, majd egyszer mikor beindítottam és elindultam meglepődve tapasztaltam, hogy rendesen megy, de nem tartott sokáig, kb 15-20 másodperc múlva minden a régi lett, csak úgy menet közben ismét elment az erő. Na ezután ez egyre többször megismétlődött, de mindig csak beindítás után rövid iseig volt jó, mígnem egyszer már majdnem egy egész nap jól ment, de aztán megint visszaállt (egy véletlen lefulladás után). Na ezután kb 2-3 héttel végleg (legalábbis eddig) "megjavult" és megy rendesen mint azelőtt.


Tudom, megkérdezhettem volna a szerelőt, de aki kicserélte lebetegedett, és már korábban is alig találtam valakit aki foglalkozott vele egyáltalán és nem küldött el, amint meghallotta hogy egy régi focusról van szó.


2020. márc. 31. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak találgatni lehet. Lehet, hogy ennyi idő kellett neki, amíg az ECU újra megtanulta a dolgát.
2020. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!