Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vehetem a nyári gumit vagy...

Vehetem a nyári gumit vagy először a futómű felújítás?

Figyelt kérdés
Szerelőm mondta hogy nem lehet már normálisan beállítani a futóművet mert nagyon szar állapotban van. Viszont ugye nem egy két ezer forint felújítani a hátsó futóművet. Nem tudom hogy addig lecseréljem a gumikat (elég szar állapotban vannak azok is) amíg nincs megcsinálva a futómű. Nagy kárt tud okozni az új gumiban? Mondjuk ilyen 10ezer km alatt? Nagyjából annyit megyek 2-3 hónap alatt

2020. ápr. 2. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A most fentlévő gumik közül valamelyik van "rosszul" kopva?

széle vagy szélei pl?

2020. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben fent hagynám a télit, és ha be van állítva a futómű, akkor raknám fel a nyárit. Így csak egy garnitúra gumi kuka, nem kettő (a most fent lévőt tuti szétnyírta már, ha ilyen szar állapotban van, és 10ezer km alatt a nyárit is szétnyírja).
2020. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, belső oldala eléggé le van kopva. Hátul. De ezek már elég öreg gumik. Ki is vannak repedezve. Az első futómű 2 hónapja lett megcsinálva szóval elméletileg az rendben van.
2020. ápr. 2. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ez így necces....

Az öreg gumi keményebb, kevésbé kopik, az új ilyen futóművel könnyen ledarálható hamar.

2020. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor még várok vele,és akkor először a javítás lesz beütemezve.
2020. ápr. 2. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!