Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a nyárra tervezett járművásárlási terveit keresztülhúzta a koronavírus, és annak következményei?

Figyelt kérdés
Legyen az autó vagy motor, új vagy használt.

2020. ápr. 2. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én most a jelenlegi helyzetben inkább nem vásárolok autót, hanem félreteszem a pénzemet, és kivárok.
2020. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eddig se tudtam, hogy mit vegyek, de mivel beteges autócsereberélő vagyok, így tuti vettem volna valamit a közeljövőben. Na ez a szar úgy betett, hogy most biztos nem veszek semmit, mert egyrészt erre az évre úgy a bevételeim 80%-a ugrott, meg ami pénzem van, azt is tartogatom, lassan hozzá kell nyúljak a tartalékhoz... Egyik hobbiautó is el lesz adva, ha ez így folytatódik.
2020. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy öreg autóm, amitől azért nem válok meg, mert a rozsdán kívül semmi baja nincs, az meg kordában van tartva. Szóval mindig úgy vagyok vele, hogy bármikor ha látnék nagyon jó vételt, akkor hajlandó lennék beruházni egy új vagy 2-4 éves autóra. Ezt a régi autóm állapota miatt még sok évig tudnám játszani, de ha ez a járvány sokáig elhúzódik, akkor úgy látom, hogy lesz egy rövid időrés, kb. 1-4hónap szerintem, amikor jól lehet majd venni új és használt autókat, úgyhogy lehet eljön az én időm. Remélem a sok önmegtartóztatás, fellángolás, szerelembe esés és felesleges vágyódás után eljön az én időm.
2020. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én akartam olaszból haza hozni egy új Maseratit


de sajna 1 évvel el kell halasztanom:(

2020. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Hát nem hazudtolod meg a neved.
2020. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Új autót akartam, javarészt hitelből. Ez most ugrik, de legalább nagyobb lesz az önerőm és/vagy drágább autóra tudok félre tenni. A drágább alatt persze nem prémiumra gondolok, de nem fiatot kell vennem, hanem megengedhetek majd magamnak egy Toyotát.

Az állásom szerencsére biztos meg fog maradni.

2020. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolso, ennek ne orulj annyira mert csak meg dragabbak lesznek az autok...
2020. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 macflower válasza:
Elektromos autót szerettem volna vásárolni. Mivel turizmusban van vállalkozásom így teljesen off lett a dolog...
2020. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 milliót gyűjtöttem össze autóra. Most inkább kivárok.
2020. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk muszáj másik. Terhes vagyok, ikrek. A 3 gyerek nem fér be a mostaniba autónkba
2020. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!