Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamion sofőr vagyok összegyült...

Black star kérdése:

Kamion sofőr vagyok összegyült a 18 büntető pontom ezért bevonták a jogsimat utánképzés van-e ankoronavirus alatt?

Figyelt kérdés

#Koronavirus.jogositvány
2020. márc. 24. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy lenne.
2020. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom de akkor mi a teendő?
2020. márc. 24. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A vírustól függetlenül is hiba összegyűjteni a max hibapontot, az utánképzésekre több hónapos a várakozási idő.

Erre fel is hívták a figyelmet, hogy akinek gyűlnek a pontja 9-10 hibaponttal inkább menjen el önként utánképzésre, ne várja meg, amíg kigyűlik a max, mert nem egy rövid idő az átfutása, hónapokig húzódhat...

2020. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
10pontom volt ma kaptam egy 8 pontos büntetés csak arra vagyok kiváncsi hogy a koronavirus alatt le tudom-e tenni az utánképzést vagy még tart a vírus addig jogsi nélkül maradok.
2020. márc. 24. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A telefonok működnek... az illetékes hatóságtól kérj hivatalos tájékoztatást.
2020. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Mégis mi a jóistant tudsz csinálni hogy ennyire gyüjtötted a pontokat.

Most mentem el nyugdijba a kamionozásból és egy pontom nem lett sose.

2020. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérvényezd, hogy ne vegyék el a jogsidat, mert a munkádhoz kell. Bár ilyet akkor szoktak, ha mondjuk autót ittasan vezetve okozott valaki balesetet, akkor a többi kategóriát elveszik, csak kamiont vezethet, hogy ne legyen munkanélküli.
2020. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajna ez van.

Annyit tudok segíteni, hogy mivel én pályakezdő vagyok elmegyek veled dolgozni, ülsz jobb oldalt és megmondod merre tovább , stb. Nem kell fizetés, csak adatok a kártyámra, ne legyek tapasztalatlan.

2020. márc. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
kitalalom: gyorshajtasok es elozesek :D sajnalom haver :/ ez a jo nemzetkoziben, hogy barmit csinalsz nem kapsz pontot max penzbirsagot
2020. márc. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvileg most már van utánképzés nem csak vidéken hanem Pesten is.
2020. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!