Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen gazdasági következménye...

Milyen gazdasági következményei lehetnek a koronavírusnak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenhol leáll a termelés, a munkaerőkölcsönzés és az import/export, akkor képzelheted.
2020. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont ilyen kérdést kerestem, mert totál kivagyok idegileg.


Estis egyetemista vagyok, ma voltunk utoljára, minden bizonytalan.

Az is, hogy lesz-e nyarunk, miután én a 2018-as és 2019-es nyarakat autodidakta végigtanultam. Lehet a 2020-as meg egyetemmel, vizsgákkal telik majd.


Ha túlélem.


Nem vagyok egészséges és pénzem sincs. Az egészségi állapotomnak is jót fog tenni, ha kimegyek a társasház elé és a füvet legelem majd.



Úgy logikailag a 2008-asnál durvább válságot várok. Hiszen a turizmusnak, vendéglátásnak annyi, a munkahelyeken leáll a termelés, Kínából érkezik nyersanyagtól kezdve minden, hát tudjuk, mi a helyzet most....

2020. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

legrosszabb esetben az, amire már számítanak, és ami egy idő után elkerülhetetlen: sosem látott világégés. de ilyen apokalipszis-szerű.

lehet, hogy még mindig nincs itt az ideje, és valahogy egyelőre még megússzuk, de azért ilyesmire már pár éve számítani lehet.

én kicsit korán ugyan (pár éve), de befektettem az S&P500 bukásába, most viszont vegyes érzelmekkel vagyok, az én nyereségem rengeteg ember bukása- tisztára, mint a filmben.

kár, hogy ez nem film. ha nem szedik össze magukat a kormányok, nem lesz együttműködés, durva világ jön- most olvastam egy ilyet, hogy viszont bölcs vezetést, globális együttműködést és éleslátást nehezebb ma találni, mint műtős maszkokat. sajnos ez van.

2020. márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!