Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlatok nekem?

Milyen motort ajánlatok nekem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 160 cm 60kg. Hamarosan motort szeretnék venni magamnak, kb 300.000ft-ért. Mivel még életemben nem motoroztam ezért egy kicsi 50-est szeretnék mindenképpen, hogy ne menjen ki alólam. (De ha esetleg valakinek erről más a véleménye, hogy mondjuk akar egy 80-as sem lenne még túl gyors nekem, az nyugodtan írja meg. 😊) És a kérdésem az lenne hogy milyen márkájút ajánlanátok, ami nektek már bevált? Néztem már CPI-t Aprilia-t, de erről a két márkáról az egyik ismerősöm lebeszélt. Nektek van róluk valamilyen tapasztalatotok? Ami még fontos hogy közúton nem fogom használni, hanem csak terepen egyszerűbb endurozáshoz.A lényeg hogy azért aránylag egy megbízható kis gépet szeretnék. 😊 A válaszokat előre is köszönöm!

2020. ápr. 4. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na vettél már?
2020. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na és most már vettél?
2021. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!