Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az erteke egy utott kopott...

Mi az erteke egy utott kopott porsche 924-nek?

Figyelt kérdés

Angliaban elek es.sokszor latok mar mohaval benott autokat 126 os mercik meg azok a cabrio mercik amiknek a lampai olyanok mint a regi 123-e.

Tegnap elott egy citromsarga napszivott.balkormanyos porschet lattam.a karanten setam alatt.

Mi lehet az erteke

?

Mert.ha kb 900000.ft er akkor erdemes lehet vele foglalkozni.

Mkndjuk odaadjak.500.fontert nemi papir minka plusz haver mondjuk 300 ezer.forintert vinne haza magyarba az automentovel akkor 500 ezerbe van ha 800-900 ert elmenne az mar jo



2020. ápr. 5. 19:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

Ez az Audi motorral szerelt Porsche még gyári 0 kilométeres állapotban sem volt népszerű autó.Ennek a márkának ez volt a legalja.Most sincs értéke.Anyagi érdek miatt nem érdemes beletolni a pénzt,mert deficit lesz.A másik,hogy jobb kormányos.Ez még lejjebb viszi az árát az EU piacon,akár 40-50 %-al is.Még akkor sem érné meg,ha ingyen adná a tulaj,mert lehet,hogy egy talicska pénz lenne a rendbehozatala.A fényezése minimum 300 e.A hazahozatal haver által 300.Ez már 600 és még semmi

mást nem nézettél át rajta.Ha egy komolyabb motor hibája akkor meg beletolsz még pár havi angol keresetedet is.A végén lesz minimum 1 milla veszteséged.De nézzük,ha csak a futóműn kell cserélni egy két apróságot.Ez prémium kategóriás autó.Még az után gyártott alkatrészeket is keményen mérik hozzá.Felejtős.

2020. ápr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 D. Brasco ***** válasza:
0%
Legalább attól szánalmasabb ne legyél mint amilyennek eddig előadtad magad......hogy érdemben semmit nem tudtál hozzászólni,de engem azért leugatsz,es ha már másba nem tudsz belekötni akkor jön az ilyen szánalmas kreténektöl egyénként megszokott dolog,hogy akkor kössünk bele a helyesírásba és társai!De ne fáraszd magad,mert pont leszarlak....ezzel a szinten aluli ócska személyeskedéseddel együtt!
2020. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem helyesírás kötekedés, csak tényleg irritál és nem értem minek pontozgatsz. Szerintem nem vágod mikor kell használni. De igazából jogos, ez csak személyeskedés. Attól független fentartom, hogy egy arogáns kis pöts vagy, aki a kommentjei 99%ban csak negatív dolgokat képes írni és fikázni vagy az autót, vagy az embert. Aztán most ezen dühöngetsz, meg vissza ócsárolhatsz, de attól még igaz.
2020. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 D. Brasco ***** válasza:
0%
Javaslom olvasd el figyelmesen mégegyszer a 13-es hozzászólásomat.....különösen a végét........
2020. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Miért nem csapnak rá azok akik itt tàmogatják ?
2020. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Wadmalac ***** válasza:

Nem tudjátok, hogy egy jó állapotú darab vasról van-e szó, vagy egy vas-oxid kupacról, amit a fényezés tart össze és egymás torkának esetek, hogy ki szakértő meg ki tökhülye hozzá és megéri-nem éri...


Ez elég gyerekes, már ne haragudjatok.

A legszakértőbb szakértő sem mondja meg ennyiből.

Az tény, hogy a 924 tényleg az alja, teljes renoválást csak saját célra, mániákusnak érhet meg, eladásra nem.


Magyarországon is van felújítandó egy milla alatt.


És őszintén, egy akármilyen állapotúra akarsz ki tudja, mennyit költeni évekig, amikor ilyet is vehetsz és csak átpapíroztatod?


[link]

2020. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Koszi utolso.

Es a 928 944.esekrol mi a velemenyed?

2020. ápr. 6. 11:56
 18/27 anonim ***** válasza:
#16-os nem tudom hol olvastál támogató kommentet azzal kapcsolatban, hogy megéri egy kotla példányt felújítani profitszerzés céljából, mert ilyen sehova nem lett leírva. Annyi lett írva, hogy egy normál állpotú nem egy értéktelen szar vacak, még akkor se ha nem egy 911-es, mint ahogy a szakértő úr állította.
2020. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 D. Brasco ***** válasza:

Mert akkor szerinted mégis mennyit ér egy 924-es?Főleg ütött kopott állapotban?!

A 911-essel egy mondatban említeni meg........hagyjuk is.

Ez kb olyan mint ha valaki egy twingóban látná meg az évszázad bizniszét,és azzal akarna elkezdeni kinlódni......a twingo a renault legalja,mint ahogy porschenál a 924.Most nyilván ettől függetlenül lehet valakinek ez a fétise,de ha csak nem valami rendkívül különleges példányról van szó akkor egyszerüen NEM ÉRI MEG szarakodni vele,maximum ha magadnak akarod de az megint teljesen más dolog!

A másik meg az,hogy ennek az autónak itthon gyakorlatilag nincs piaca,tehát eladni is kinek akarja majd az ember?!Kivancsisagbol megneztem mar a hasznaltauto.hu-t.....eleve van fent 3darab amiből 2 teljesen felejthető,még restaurálási alapnak is csak hunyoritva nevezhető kotla......a harmadik meg szintén valami németből behozott,le sem papírozott lom lelökve valami garázsba,amiről 2 értelmes képet nem tudott csinalni,meg 2 értelmes sort nem tudott irni az elado,de másfél millio fölött hirdeti........

Ennyi penzért már a külföldi oldalakon ha nem is szépet de legalabb hasznalhato peldanyt tudsz venni.

2020. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Wadmalac ***** válasza:

"Es a 928 944.esekrol mi a velemenyed?"


Hát, 928 szinte ugyanez, jócskán nagyobb motorral. Nem igazán kultuszjárgány, nem tudom. Nekem spec tetszik, a 924 is, főleg a 928 "meztelen" lámpái, de én nem ölnék bele pénzt, akkora élményt nem jelent birtokolni, felújítva sem az igazi nagy eladható érték.


A 944 külsőre elég közeli rokon, de legalább sikeres típus volt anno, annak ellenére, hogy csak egy kicsit továbbfejlesztett 928.


Viszont ebből adták el a legtöbbet, vagyis valószínűleg felújítva is sok van.

Felújítani és megtartani, arra ez már érdemes, ha nem sajnálod bele a pénzt.

De szerintem eladásra ez is csak éppenhogy behozná, amit ráköltesz.

A sornégyes motor tűrhető erejű és mégsem eszi le a gatyádat, mint a 928 tenné. Ja meg ebből azt hiszem már mind 5 gangos volt.


Én speciel inkább húznék be egy 912E-t, az legalább olyan igazi Porsche, a kis motor annyira nem hiszem, hogy gond ilyen öreg jószágnál, főleg ha oldtimeresen akarod használni, nem szétfüstölni a gumikat.


Persze 10-szer annyiba kerül. :D

2020. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!