Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az erteke egy utott kopott...

Mi az erteke egy utott kopott porsche 924-nek?

Figyelt kérdés

Angliaban elek es.sokszor latok mar mohaval benott autokat 126 os mercik meg azok a cabrio mercik amiknek a lampai olyanok mint a regi 123-e.

Tegnap elott egy citromsarga napszivott.balkormanyos porschet lattam.a karanten setam alatt.

Mi lehet az erteke

?

Mert.ha kb 900000.ft er akkor erdemes lehet vele foglalkozni.

Mkndjuk odaadjak.500.fontert nemi papir minka plusz haver mondjuk 300 ezer.forintert vinne haza magyarba az automentovel akkor 500 ezerbe van ha 800-900 ert elmenne az mar jo



2020. ápr. 5. 19:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Koszi
2020. ápr. 6. 14:32
 22/27 anonim ***** válasza:

Véletlen egybeesés lenne, hogy ma került ki a lenti post?


[link]

2020. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Jo pofa meg tenyleg erdekes

De ez egy kert hatso reszeben van amit a setalo ember nem.lat. en meg leirtam.hogy utcafronton van es sarga

2020. ápr. 6. 14:52
 24/27 Wadmalac ***** válasza:

Én is szívesen elcseszekednék egy ilyennel, akár évekig, színtisztán technikai hobbiként meg mert én is szeretem az ilyen öregebb járgányokat.


Csak még ki kell várnom a lottó ötösömet. :)

2020. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nem kell ehhez lotto otos. En sosem lottoztam.

Kicsit fejlesztettem a penzugyi kulturamat a kis penzemet beforgattam. Nem kell nagy dolgokra gondolni eleinte plane nem 5000.ft bol siman tudsz idovel 50 ezret csinalni.

Ki mesz barmelyik pesti.bolha piacra regi konyveket 100.ft rt megveszed csak szakacskonyv (.husos vagy csokis milkas legyen) vagy katonai legyen aztan a masik piacon eladod 500 ft ert. Ha mar van 30.db konyved azzal erdemes kimenni piacozni

2020. ápr. 6. 15:40
 26/27 anonim ***** válasza:
Azért szorozd ki hány könyvet kell eladni egy ilyen minimum 4-5 milliós projecthez.
2020. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

27 es miert szerinted Roma egy nap alatt epult?

Mondok neked valamit meg diofat is megeri ultetned.

Ha most.30 eves vagy ultetsz pl.2 ha-t

Mire 50.eves leszel full.ba.megy a termes (10 ev utan is lesz valamennyi) es nekem ne monnd hogy 50 evesen mikor mar a faxod ki lesz mindennel a fiatalabb fonokkel a sok riszteletlwn fiatallal a gyarban vsgy barhol... viszont meg tamogatni kell a gyerekeid...

Akkor az a 2-3 m forint rosszil fog jonni a tort diobol es akkora mar vevokorod is lesz

Akkor azt mondanad de jo dontes volt 20 evvel azelott

2020. ápr. 6. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!