Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó autó az Audi A3 1.8t?

Jó autó az Audi A3 1.8t?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni? 2001 körüli darabra gondoltam

A 150 vagy a 180HP változatot érdemes megvenni? Van a kettő közt különbség?



2020. ápr. 9. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a legjobbak. 19 évesen is nagyon jól mutatnak a diszkó előtt, főleg kék helyzetjezővel. A 180 lovas annyiban más, hogy 30 lóerővel erősebb.
2020. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eléggé szét vannak hajtva, utasterük pedig lelakott, nagyrészük több százezret ment. Gyakran meghibásodik a turbó bennük, azt pedig valag pénz megcsináltatni. Az se ritka, hogy látok rohadó példányt.


A két motor között szerintem nem lesz érzékelhető a különbség annyira.


De egyébként ha ilyen autó a vágyad, akkor az már elég ok arra, hogy elkötelezd magad rá. Nekem is volt egy álomautóm, amit végül megvettem tavaly. Nem volt racionális választás nyilván, de nem bántam meg. Bízzunk benne, hogy te is így fogsz majd ki egy A3-at.

2020. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy elősebb😅 Úgy értettem a külömbséget,mint pl. A 90 hp és 110hp régi 1.9 tdi motorokban a változó geometriás turbó a 110 esben,ami már könnyebben romlik mint a gyengébbikben lévő. Azaz ugyanolyan megbízható e a két változat.
2020. ápr. 9. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A jobb(nak) tűnő állapotút vedd, mindegy hogy 150 vagy 180 lovas. Az a baj hogy ilyen korukra már szétrúgták, tetőre tették, pénztelen hülyegyerekek kitaposták a belét is. Próbálj a kínálat tetejéről válogatni.
2020. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Nekünk S3-as volt (!), az is 1.8 turbó volt nagyon sok lóval, már bánom hogy el lett adva.
2020. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!