Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ledes helyzetjelzőt raktam...

Robirobi26 kérdése:

Ledes helyzetjelzőt raktam Golf 6-ba, és van rajta E jel pontosabban E8 canbus-os meg büntet-e érte a rendőr?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Mármint a halogén foglalatba led fényforrást?

Akkor igen, megbüntethet. De ha fehér/sárga színű, mitn a halogén, akkor nem foglalkozik vele senki

2020. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
helyzetjelzőért nem , tompított és országúti izzót ha ledesre cseréled no azért igen
2020. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Büdös életbe nem cseszegettek ledes helyzetjelző miatt, pedig occsó kínai a wishrő
2020. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a sima izzó helyére raksz ledet, az utólagos átalakításnak minősül. Az, hogy éppen nem szóltak érte, nem azt jelenti, hogy legális.
2020. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4# igen ezt jól mondtad.


Csak emberünk abba gondoljon bele, hogyha történik egy baleset ahol mondjuk az egyik fél azt sérelmezi hogy őt elvakitotta a fényszóró vagy épp azért keletkezett be a baleset mert a vezető nem látott jól a lámpával (pl tök sötétbe elüt valakit)

És egy szakértő megállapítja az átalakítást amit így végeztek el.. Hát nekem nem érne ennyit az egész hogy ezen aggódjak

2020. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egy hejzetjelzöröl beszélünk :))) nem hinném,hogy anyira vakitana.
2020. ápr. 13. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Hejzetjelző?

Már ezt büntetném, hogy így írsz.

Amúgy honnan kelett volna tudnunk hogy melyik izzót szeretnéd cserélni ha nem írod le?

2020. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én az olvasást gyakoroltatnám veled a kérdést olvasd újra kérlek szépen és utánna kritizálj ott irja,hogy helyzetjelző !!!
2020. ápr. 13. 20:07
 9/10 anonim válasza:
Műszaki vizsgán velem kivetették a ledes rendszámtábla világítást, mivel az én kocsim alapból halogén izzós. A vizsgáztató mondta hogy szabálytalan.
2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem ahogy láttam egybe ledes a rendszámtábla vilagitásom, dehát egybe kell cserélni nincsen külön 1 led izzó, hanem több kicsikke benne.
2020. máj. 3. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!