Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol adhatom le az otthon...

Hol adhatom le az otthon "keletkezett" autóalkatrész hulladékot?

Figyelt kérdés
Lengéscsillapítók, lengőkarok, rugók, kuplung, stb...

2020. ápr. 15. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Vas telepen.
2020. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudod, hogy otthon "okosba" autót bontani illegális?
2020. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hulladék teljesen természetes módon, az autóm karbantartása után keletkezik. Van jobb dolgom is, mint autót bontani.
2020. ápr. 15. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekel, mert én is otthon gyűjtögetem a garázsban. A kukába nem szívesen dobnám. Vasteleppel az a baj, hogy nekem ezek nem ipari mennyiségben vannak. HA pár tíz kiló hulladék alkatrésszel begurulok a vastelepre, kiröhögnek. Amit kapok érte, pedig még az üzemanyagot sem fedezi.

Nem, nem bontok autót. De néha cserélek féktárcsát, rugót, gömbfejeket, munkahengereket, egyéb vas alkatrészeket, mert nem örök életűek.

2020. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért röhögnének ki a vastelepen?
2020. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaza volt a harmadik válaszolónak, vastelepen átvették. Az szegte kedvem, h az első kettőn elhajtottak vele (telefonon). Mérlegre fel, konténerbe behajít, megint mérleg, majd valami jelképes összeget is adtak.
2020. ápr. 15. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hulladékudvarban is le lehet adni.
2020. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!