Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Amarok, de milyen...

Volkswagen Amarok, de milyen motorral?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Autóvásárlás előtt állunk, ami nagyon tetszik és meg is tudnánk venni az a VW Amarok.

2 Motorral elérhető, van a 2.0 TDI, meg a 3 literes párja.


Alapvetően kézi váltóval venném az élvezet miatt.


Azt tudni kell ám, hogy ahol én élek a 3 literes motorra évente kell adót fizetni, ami kb 120 000 forint ,a 2 literesre pedig 12 ezer.


A kocsit kirándulni ,rossz vidéki utakon, országutakon előzésre is használnánk egyaránt.


2020. ápr. 20. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

" rossz vidéki utakon, országúton előzésre használnánk".

Sok mindenre használják a haszonjárműveket de még nem hallottam hogy előzésre használták volna.

"kézi váltóval venném az élvezet miatt".

Pont az automata az amit lehet élvezni.

2020. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
El nem tudom képzelni egy amarokban milyrn elvezetet adhat egy kézi váltó....meg azt sem hogy minek akartok ilyet venni,mert a leiras alapjan nektek semmi szükségetek egy ilyen gépre.....
2020. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tutira 3 literessel venném ezt a monstrumot.

Szerintem ha van pénzed erre az autóra, akkor az évi 120 000 az már aprópénz.

2020. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretem az automata váltót.

Kamionsofőr voltam 3 évig, és megszoktam a zamatot amit egy kézi ad, és nem egy rendszer dönti el, hogy mikor hanyasba kapcsoljon.


A 3.0 literesből akkor hány lovasat ajánlod, kedves utolsó?

2020. ápr. 20. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Csakis a 3.0 TDI, kb az Amarok az egyetlen autó, amibe az elmúlt években nem csökkent a motor mérete, hanem nőtt, ugyanis a 2.0-t lecserélték 3.0-ra. Ezzel elismerték, hogy mekkora baklövés volt a 2.0-t tenni ilyen nagy autóba. Pedig a 2.0 CRDTI nagyon jó motor, de a 3.0 is legalább olyan jó megbízhatóság szempontjából.

Ui. kamionosként szeretni a kéziváltót elég vicces. Az utóbbi 10 évben az összes kamionban széria az automata, és senkinek sem kell a kéziváltó, a nagyöreg sofőrök, akik húzták a szájukat, azok is rájöttek mennyivel jobb az automata.

2020. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!