Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez másokra nézve...

Szerintetek ez másokra nézve veszélyes?

Figyelt kérdés
Szeretek tempósan menni és amikor elenyésző a forgalom M0-n vagy M2-n megszoktam küldeni ami a csövön kifér. Amint viszont látom hogy akár csak a külsöbe van valaki, visszalassítok olyan tempóra, hogy tudjak reagálni (130). Akkor se tolok senkit ha kijön elém és 100al elöz. Megvárom és közbe tartom a követési távot. Ha ülnek mellettem, szintén nem állatkodok. De az, hogy velem hogy lesz, mi lesz nem ijeszt meg (persze nem hajtok a halálra). Erről mi a véleményetek?

2020. ápr. 20. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Mi az a csövön kifér? 160?
2020. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem felelőtlenség így is, mivel vannak családtagjaid, akiknek hiányoznál, ha bármi miatt úgy balesetezénél, hogy közben meghalsz. Az legalább felelős darabka a felelőtlenségedben, hogy másokkal együtt nem csinállod ezt (állítólag), illetve hogy ha látsz másik autót, visszaveszel. Ugyanakkor ha esetleg elveszted valami miatt az uralmat a kocsid felett 180-nál, akkor nem csak magadat töröd szét, hanem valakiknek ki kell jönniük a mentéshez, esetleg félpályás lezárás, mások késnek, GDP kiesést okozol, még ha pici mértékűt, akkor is. Utána el kell takarítani a romokat, meg kell javítani a szalagkorlátot.


Emiatt írtam, hogy ugyan felelőtlenség, de talán kevésbé, mintha többi autós között cikáznál, mint néhányan teszik. Mindkettő rossz, de véleményem szerint a tied a kevésbé rossz, ha választani kell. Másokra nézve kevésbé veszélyes, de sose tudhatod, mikor lesz baleseted, törik ki a kereked és csapódik be a szalagkorlát túloldalán egy hazatartó családapa fejébe. Vagy öl meg egy motorost. Nem ez volna az első alkalom hogy egy elszabadult kerék egy motoros halálát okozza, van is online egy ilyen videó. Azaz ez sem veszélytelen.

2020. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ennek semmi értelme az egész irásodnak.
2020. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon nem mindegy hogy egy Lamborghiniben ülsz, vagy egy Trabantban.

A Trabantban már 120 km/h is életveszélyes.

2020. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Jó műszaki állapotban lévő autóval, jó fékekkel abroncsokkal, átlagon felüli vezetési tudással nem veszélyes, csak ezt nem fogja elismerni sem a másik sofőr, sem a rendőr.

Én azóta körültekintőbb vagyok mióta jönnek a cikkek hogy civil autóból szűrik a gyorshajtást.

2020. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Hiába pontozod le mindet, akkor is te vagy a helikopter.
2020. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Tyű, valaki csak úgy szórja a 0%-okat :D Úgy érzem, itt lélekbe gázolás történt, személyes sérelem megtorlása ez a sok 0%. (úgy, van, gyorsan ezt is még nullázd le, úgy nyugodtabban fogsz tudni aludni)
2020. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kb mintha valami 17 évest olvasnék, legalábbis azok tesznek így, aztán némelyik épp egy fára felkenődve végzi, jobb esetben utas nélkül, amúgy meg míg nincs senki ott addig hajrá, max te is felkenődsz valamire.
2020. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elöször is én csak 2 válaszolót pontoztam le, leget tippelni kiket :D az 1. Válaszolónak: opel vivaro 175, mercedes benz (pontos tipust nem ismerem, bérauto) 200
2020. ápr. 21. 14:29
 10/17 A kérdező kommentje:
13:44es válaszoló: persze, egy romhalmazzal én se csapatnám. 50.000 km-s opel vivaronak nem sok baja lehet :D (nincs neki)
2020. ápr. 21. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!