Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek ez a betegsége...

Ha valakinek ez a betegsége az veszélyes-e másokra?

Figyelt kérdés

Új férfi munkatársunk teljesen magányos, nincs neki senkije, azt állítja, hogy nem soha nem voltak barátai, párkapcsolata sem volt és ettől pszichológiai beteg mániákusan depressziós lett.


Sokszor olyan, mint egy robbanás előtt álló kukta, látszik rajta, hogy szétveti az ideg de türtözezi magába a dühöt, fura rajta, hogy még nem láttuk mosolyogni, semminek örülni olyan egykedvűen érzelemmentesen van el egész nap, mintha egy gép lenne.

Kivéve amit előbb is írtam, hogy olyan, mint egy robbanás előtt álló bomba. Viszont azt hallottuk róla megbízható infóból, hogy egyik volt munkahelyén dührohamot kapott és igaz senkit nem bántott, de dühöngött elfehéredve ordított és zokogott, aztán elrohant többet se látták fel is levélben mondott.


Őszintén mi meg félünk, hogy itt is bekattan és most majd bánt is valakit. Van-e alapja a félelemnek?


2015. nov. 24. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Az ilyen ember tipikusan nemhogy nem erőszakos, de kifejezetten fél nem csak az erőszaktól, de a konfrontáció minden formájától.
2015. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem néha azért szóljatok hozzá barátságosan. már csak önvédelemből is jobb, ha nyugodtabb meg oldottabb az ilyen ember.
2015. nov. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól írja az utolsó válaszoló. Legyetek vele toleránsak, segítőkészek, akkor megnyugszik. Nem veszélyes egyébként, csak magára nézve.
2015. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!