Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » V6 TDI javítgatása otthon?

V6 TDI javítgatása otthon?

Figyelt kérdés

Zenészek vagyunk és arra gondoltunk szerzünk egy 2.5 TDI motort.


Namármost mivel fukarok is vagyunk nem nagyon szeretnénk szervízbe vinni mivel tuti átbaltáznak minket, így mi magunk szeretnénk turbót cserélni, kettőstömegest, stb.


Online képzést valaki tud ajánlani? Vagy mennyi idő alatt lehet megtanulni úgy ahogy kicserélni?

Turbó nélkül nem mehet az autó?


2020. ápr. 22. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Turbó nélkül is elmegy de nem ajánlatos :D

Amúgy ha megvannak az alkatrészek legó az egész...

Nem kell ahhoz videó csak jegyezzétek meg mit honnan szedték le.

Én is cseréltem már kuplungot pedig nem vagyok szerelő...

Viszont amire fel kell készülni.

Szívás még több szívás és pihenés gyanánt orbitális szívás. XD

Szerszámok kellenek emelők, bakok, és még kitudja mi menet közben...

Pl tekernéd ki a csavart de beletörik.

Fúrás ki új menetet fúrni másik csavar is kell.

De ez még kibírható a legbosszantóbb ha valaminek a füle vagy akasztófa vagy ilyesmilye törik le.

Ilyenkor jó ha vannak előre betanúlt ősi indián imák.

Azokat kell mormolni bajusz alatt és aztán erölködés közben egyre hangosabban ismételni addig míg le nem üti a bütykös valami kiálló lemez akkor ordítva kell imádkozni.

Szal jah kb ennyi.

Jó szórakozást hozzá!

2020. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először viccnek vettem, de amúgy tele van a youtube 2.5 TDI tutorialokkal, mindent megtalálsz róla. Fórumokon az utolsó csavarig ki van vesézve az egész téma. Ja és ez turbó nélkül nem fog menni.
2020. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!