Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2011_2015 között gyártott...

2011_2015 között gyártott Kombi Ford Focuson ki lehet cserélni házilag a középső pót féklámpában az izzót?

Figyelt kérdés
Kézikönyv azt írja házilag nem szervizelhető tétel keressek fel szervízt. Leszedtem a belső műanyag burkolatot a csomagtérajtón de nem igazán lehet hozzáférni és ilyen gyengének tűnő patentok tartják ha jól láttam. Tovább egyenlőre nem mertem bontani. Valakinek van esetleg több tapasztalata? A féklámpa egyébként egyáltalán nem működik nem tudom, hogy több izzó van e benne vagy csak egy de most nem aktív

2019. júl. 12. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs Fordom, és nem is volt, úgy írom ezt neked:

Szinte Minden izzót ki lehet cserélni otthon. Bátorság és kedv kérdése. Valamelyiket 1 perc, valamelyikhez le kell bontani a fél autót. Rendszámtáblámon az izzókhoz csomagtartón át belülről vezetett az út... Rahedli bolha, és csavar. Előző autóm helyzetjelzőjéhez pedig a kerékdob felől kellett vakon tapogatni.


Minden kézikönyv azt írja, hogy vidd el márkaszervizbe az autót, minden szir-szarral, ami 2 percnél hoszabb művelet lenne. Én biztos nem vinném el azért, hogy ott áljon az autó egy napot és 30 ezerért kicseréljenek egy 250 forintos izzót. Nagy valószínűséggel megoldható otthon fél óra alatt. Nézz Youtube videót, és csináld vele együtt, amit csinàlnak.

2019. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!