Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi történt a...

Szerintetek mi történt a laptiming-os és a speedzone-os srácok között?

Figyelt kérdés
Csatornaügyileg elváltak már tavaly,de én azt gondolom hogy megromlott a viszony köztük. Mi lehet ennek az oka?

2020. ápr. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami üzleti dolog lehet, nem hiszem hogy emberileg eltávolodtak volna.
2020. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolom ezt mert tavaly volt sok közös program dokumentálva most meg semmi. Amerikába se együtt mentek meg újévkor se ünnepeltek. Én azt gondolom hogy összevesztek
2020. ápr. 25. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, Pistát is figyeltem mikor kérdezték szpíkzone-ban, hogy mi a helyzet velük, egyből rávágta, hogy ők már külön csatorna, és semmj közük egymáshoz... elég fura volt. Nem is tette hozzá, hogy ettől még ugyanolyan jó barátok, vagy ilyesmi. Nekem az a fura, hogy honnan volt tőke a laptiming csatornának különválni, hiszen tudom biztosan, hogy addig a forgatásoknál pl Bence és Vinyus is kellett segítsenek, de ha szétválltak, akkor őket is helyettesíteni kell, új cuccokat venni, stb. Közben a VFTS-be is belelocsoltak vagy 20 millát. Na de mindegy is, jó hogy tudják csinálni, de kár, hogy nem forgatnak már együtt.
2020. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az üzleti életben is gyakran megeshet, hogy emberek eltávolodnak, egymástól, aztán ismét lesz valami közös téma.

Fölösleges arról konteókat gyártan, hogy mi történt, ha nincs konkrét információ, megromlott kapcsolat nélkül is lehet más a célja a különböző embereknek, vagy csoportoknak, és már ennyi elég, hogy külön utakon kezdjenek dolgozni tovább, és már ebben is benne van annak a lehetősége, hogy az egyik fél picit sértve érezze magát, de ez nem feltétlenül harag.


Mi történt, amikor Vályi ott hagyta a Totalcar csapatát?

Nem tudom, miért, nem foglalkoztatott mélyebben,, hogy mi is történhetett... mondták azt is, hogy össze vesztek... eltelt némi idő, és igaz másképpen de már volt néhány közös videó Winklerrel (sör teszt, autó teszt), ezzel együtt továbbra is külön utakon járnak

2020. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!