Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális autó ennyiért?...

Sandol kérdése:

Normális autó ennyiért? Hogyan vásároljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autóvásárlás előtt állok. Nézelődök-nézelődök. Az eddig kiválasztott 3 autó:

Ford Focus 2008-as évjárattól, 1.6-os benzines, kombi

Opel Astra H Caravan 1.6

Hyundai I30 CW 1.6 DOHC

Árban 1,5 millió a határ. Minimum 1.6 benzineset szeretnék, ha lehet kombit, mert kéne a hely,de ehhez annyira nem ragaszkodok. Mi a véleményetek erről a 3 fajta autóról? Egy Ford Focus mk1-esem volt, eléggé tohadt sajnos, nem tudom, hogy az mk2-es focusok is küzdenek-e ezzel a gonddal. Illetve mit tudnátok még ajánlani?


Illetve másik kérdésem, hogy hogyan menjek autót venni? Sajnos nem vagyok nagyon penge bennük, autószerelő ismerősöm nincs, a legtöbb kinézett autó inkább keresekedős, azok annyira nem szeretik, ha elvitetem az autót átvizsgálni. Mire kell figyelnem?


Köszönöm a segítséget!


2020. ápr. 27. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Opelt kihagynám . Nem neppertől vennék , sumák mind . Hozatnék megbizható leinformált emberrel . Vagy itthon keresnék és a kinezetteket elvittetném műhelybe csápon atnézésre lekérdeznem az előéletét majd alkudnék . Aki nem megy hele mennék tova .
2020. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hyundaiom volt, nagyon jó ,ha vigyázol rá sokat él
2020. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Hyundai.

egyébként, ha át akarod vizsgáltatni, őket ajánlom, megéri rákölteni:

[link]

2020. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Opelt miért hanyagolnád? Láttam páran, hogy írták, hogy az Opel felejtős, de indokot nem olvastam sehol. A leinformált emberrel hozatni és műhelyben átvizsgáltatni szép álom, de sajnos kicsinek látom az esélyét. De köszönöm szépen a válaszod!


#2, #3 köszönöm szépen a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld.

2020. ápr. 27. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Nincs semmi baj az Opel - el. Vedd nyugodtan, ha az tetszik. Az ecotec motorja egy kiforrott technika, már nem eszi úgy az olajat mint az F astránál. Nekem is Opel - em van, igaz nem astra. Évente cseréltetem az olajat, sosem hiányzik belőle.

Majdnem H Astrát vettem. Combi 1.6 turbós 180le motorral. De túl messze volt, így corsám lett, de ugyan ezzel a turbós motorral.

2020. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm a válaszod!

2020. ápr. 27. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!