Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vásároljak 2,5-3...

Milyen autót vásároljak 2,5-3 millió ftért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Jelenleg egy 2012/1 BMW 320d ( 163le ) autónk van 305.000 km-el. Kb 180.000 km óta nálunk van. Azóta volt 1 kuplungcsere, váltócsere, lassan esedékes a vezérlés is, viszont szeretnénk lecserélni.


A cserének az oka az a magas szervízköltségek.


80%-ban pályán volt használva, heti kb 1000-1600 km távon ( összesen, oda-vissza kb 700 km )


A használati módja nem változna, viszont vaalamivel fiatalabb autót szeretnénk, kevesebb km-el. Maradna a dízel, a hosszú táv miatt.


A keret 2,5-3 millió Ft lenne.


Milyen autókat ajánlanátok? BMW, Audi nem játszik.


Amit gondoltam, az a Skoda Octavia 2.0 Cr Tdi.


Véleményeket és egyéb lehetőségeket kérnék szépen!


Köszönöm!



2020. márc. 4. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kár hogy az audi nem játszik,bár hogy miért nem értem!Egy a4 2.0tdi-vel nem járnál rosszul.Az octavia meg nem rossz autó ugyan,de ettől függetlenül egy túlhypeolt alsó kategóriás unalmas tipikus cégautó!A cégnél ahol dolgozom is octaviák voltak,ugyan nem tdi(sajnos),a futóművétől néha kedvem támadt öngyilkos lenni,annyira döglött az egész!Az anyaghasználata is elég fxs és még finoman fogalmaztam!Ha akármit állítani kell a multimédiás rendszerén le kell nézzél az útról a váltó elé,az audinál fent van a kijelző és félszemmel tudsz figyelni!Az ülései is elég fapadosak,egyszer mentünk el vele a céggel 1000km-re!Utána én már csak saját autóval mentem!
2020. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Audi azert esik ki, mivel ilyen arban fiatalabbat nem tudnek venni. Bmw ugyszint.


Olcsobb fentartasut keresnek, 2 felnott 2 gyerek reszere.


Octacia 1.4tsik vannak a cegnel ahol vagyok, napi szinten vezetem oket. Teny h nem a leg minisegibb, de jol felszerelt darabok vannak, olcsobber mint a hasonlo kategorias bmw es audi. Ja es fiatalabbak.

2020. márc. 4. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért az nagyon nem hasonló kategóriás egy audival,bmw-vel!Skodában talán a superb üti meg azt a szintet amit egy a4es,felszereltségben!Minőségileg meg egy skoda se fogja tudni soha felvenni a versenyt prémiumékkal!De ha neked erre nincs igényed akkor vegyél skodát,semmi gond nincs velük,csak egy prémium után abba átülni csalódás lesz!
2020. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Márpedig a Superb elég jolly joker, kimondottan prémiumos hatása van, főleg a fullosabb daraboknak.
2020. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!