Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E60, E90 vagy Mercedes...

BMW E60, E90 vagy Mercedes W211? Melyiket könnyebb fenntartani?

Figyelt kérdés
a BMW-k közül a dízeles, facelift előtti, 163 lovas modelleket néztem és a Merciből pedig a W211 faceliftes, 2.2 es dízel motorral . mindhárom kocsi tetszik, és arra lennék kíváncsi, melyik éri meg jobban ? Fogyasztás nagyjából ugyanottvan, inkább a megbízhatóságra, típushibákra lennék kiváncsi. Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 29. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt könnyebb fenntartani amelyiken az átvizsgálásnál (mert ugye egy ilyen autót csak úgy veszünk) kevesebb hibát találnak.
2020. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem az e osztallyal jarnal a legjobbann.....az E90 meg amugy is egy masik meretosztaly,az a c osztaly ellenfele
2020. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Innen egyértelmű, hogy a mercit. E90-ből a facelift előttit, nagy ívben kerülni. Lánc problémák, egr probléma. Bármikor beüthet egy nagyobb javítás. Ez igaz a mercire is. De ott kevesebb probléma van, főleg a dízelükkel. W211-ben a 220-270 CDI egy nagyon jó motornak számít. Ezeknek az autóknak a legnagyobb baja a tulaja. Szóval mindig nézd át rendesen. Számlák, állapot.
2020. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat !:) úgy tudtam, hogy a 163 lovas BMW-nél nincs baj a lánccal,csak a 177-183 lovasnál
2020. ápr. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!