Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Modernebb, szebb autó 800....

Modernebb, szebb autó 800. 000-900. 000 forintért?

Figyelt kérdés

Ültem ma egy Citroen c4 ben , a régebbi változtban és belülről nagyon tetszett, modern Volt szép vonalak, elölről is nagyon jól néz ki , hátulról mondjuk valahogy nem sikerült olyan jól :)


Elvileg óvakodni kell a francia tól, az olasz tól és a ford tól.

Nem tudom, szerintem általánosítás. 2 ismerősömnek van VW golf 5 e és panaszkodnak hogy eszike az olajat, tehát mindegyiknek megvan a maga baja (180.000km )


Tehát arra akarok kilyukadni hogy mindegy milyen márkát adtok, de azért ha tudtok jó megbízható autót akkor azok előnyben, de nem akarok olyan hányás kinézetű autót mint pl a golf 4 vagy opel Astra g


Köszi előre is


2020. ápr. 29. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Avensis második generációjából már kaphatsz ennyiért, belül konzervatív de egy igényes kényelmes sedan. Volvo S40,S60. De az se mindegy, hogy menetközben mennyit tudsz rákölteni fenntartásra és mire használnád. Megvenni az csak 1 dolog.
2020. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
Tehát modern is legyen,meg szép,és megbizhato is.....mindezt 8-9százért.....aha,sok sikert.....majd szólj ha talaltal valamit.......
2020. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha talált valaki ilyen autót az pls küldje már el nekem is:D
2020. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barnabas333 ***** válasza:
Hát igen, kicsit kevés a keret. Mazda3 esetleg...
2020. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mazda 3 az jónak hangzik :)
2020. ápr. 29. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!