Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha XT125 X - mitől fullad...

Erik_szaki kérdése:

Yamaha XT125 X - mitől fullad gázadásra?

Figyelt kérdés

Alacsonyabb fordulatszámnál (5000 alatt) fullad gázadásra.

Eddig állítottam levegőt rajta, tuning kipufogó van rajta, de az nem változtatott semmin, előtte is ilyen volt.

Szelepek rendben vannak, és jól megy, csak ez az egy hibája van. Valaki valamit tud tanácsolni?

Ja és a levegő állító csavar is jól van beállítva, megnéztem a gyertyát, és látszik rajta, hogy jó, mégis meg-meg torpan szegény.



2020. ápr. 29. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl dús a keverék? Kevés a levegő?
2020. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Száraz, barna színű a gyertya, szerintem nem ez lesz az oka

Azt viszont nem tudom, hogy a vákuumos rendszere végett csinálhat e ilyet esetleg.

2020. ápr. 29. 21:21
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
26%
Meddig akarsz még fárasztani minket ezzel a szutyok motoroddal??Ket kerdessel lentebb még azzal jottel,hogy mikent tudnád tuningolni.....most meg már torpan......ha szar is meg gyenge is neked akkor miert nem adod el a francba?!Vegyel egy masikat problema megoldva es akkor nem kell itt tippelgetnünk a vakra,hogy vajon mi lehet szar egy ilyen gagyikipufogós,már minden állító csavart eltekert motoron
2020. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, de az állító csavarok a helyükön vannak, rendessen be van állítva minden, a kipufogó pedig nem gagyi (Dragon van rajta)

Azèrt nem hagytam rajta a gyárit, mert nem lehetett kipucolni a koromtól ami egyèbkènt jócskán lefolytotta a motoromat.

Azèrt írtam másik kèrdèst is meg ezt is, mert formába akarom hozni a motoromat, nem pedíg eladni.

Lehet, hogy ha te nem tudsz megjavítani valamit a motoron akkor eladod, de èn inkább addig csinálom mèg jó nem lesz, legyen szó bármiről.

Nem èrtem minek kell ez a rosszindulat, mikor èn tènyleg csak informálódni szeretnèk.

Ha nem èrtesz meg, akkor ne is írj inkább, ilyen egyszerű. Majd aki tud valamit mondani ezekre az megírja.

2020. ápr. 30. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!