Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatalosabb kombi autót...

Fiatalosabb kombi autót tudtok ajánlani 1 500 000 forintért?

Figyelt kérdés
Benzinesnek jobban örülnék mivel ritkán tennék nagy távokat vele.
2020. máj. 1. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
F Astra.
2020. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Tavaly ennyiért vettünk Ford S-maxot. Három gyerek van, kell a hely hátul, ÉS a nagy csomagtartó.

Akkora, mint egy kisbusz, csak alacsonyabb. :) Egyáltalán nincs kocka kombi formája.

Szeretjük.


Előtte egy Opel Combo volt, ott is van hely bőven. Úgy néz ki, mint egy egyterű, ha a hátsó ülést lehajtod, bármi befér. A tolóajtó hátul, ahol a gyerekek ülnek, nagyon praktikus. Viszont hosszú távon kicsit kényelmetlen. Nem fogyaszt sokat, legalább is a méretéhez képest, de dombon fel, megpakolva, érezhető, hogy kicsi a motor a nagy autóhoz.

2020. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Subaru legacy 2.0 sw pz vélemény?
2020. máj. 1. 09:20
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
skoda fabia combi 2013-2014
2020. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Renault Clio.
2020. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Nekem G Astra van kombiba igaz olyat találsz 500 ezer körül ami már elég jó, de 700 ezernél többet ne adj érte ha G Astra. Van H Astra azok sem rosszak kombi terén. Nekem még az Opel C Vectra is tetszik kombiba, sógoroméknak olyan van és jó kis autó az is. De ott van még a Skoda Octavia kombi változata azok is nagyon jók és kegyetlen sok a hely, volt már nálam kölcsönbe olyan autó és én megvagyok elégedve azzal is. De ott vannak a Passatok kombi változatai azok sem rosszak, a Fordok is jók. Toyota Corolla is van kombi változatban ami jól néz ki, de annak a csomagtere én szerintem nem olyan nagy kombi létére.

Ha ritkán mész nagy távokat akkor tényleg csak benzinest vegyél. Én nekem dízelem van G Astra kombi Isuzu motoros változatban ezek baromi tartósak, igaz hogy picit lomhán mennek de én 6 év alatt egyszer sem csalódtam benne, egyszer sem hagyott cserben, a leghidegebb -20 fok alatt is képes volt beindulni egy hulladék állapotban lévő akkuval és közel 15 órát állt ilyen hidegben. Barátnőm kis benzines Fiat Puntoja másfél éves akkuval el is vérzett ebben a hidegben, pedig egy fogyasztó sem szívta le az akkut meg semmi. De ez mindegy.


Én a helyedben ennyi pénzért Volkswagen, Opel, Ford, esetleg Skoda vagy ha tetszik a Toyoa akkor ott néznék körbe kombik terén. A Toyota Corolla nagyon jó autó, de csalóka abból a szempontból hogy tágasnak látszik de valójában nem igazán az. Én is nézegettem olyan autókat mert gondolkozunk a barátnőmmel hogy veszünk egy benzines kombit neki, mert neki is igénye a nagy autó, de ő hosszútávon nem jár annyit mint én, szóval én is készülök egy ilyen autó vásárlásra, kinézek párat ami úgy jónak tűnik és majd a barátnőm eldönti melyik tetszik neki.

2020. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Passat, 159 SW, Accord
2020. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Passatból gondolom a b5.
2020. máj. 1. 11:03
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
B5.5, de B6-ok is vannak ennyiért. Én mondjuk B5.5-t vennék.
2020. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
jó ,hogy ír az ember és le vagyunk pontozva.
2020. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!