Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ellenzik a SUV autók...

Miért ellenzik a SUV autók népszerűségét?

Figyelt kérdés
A SUV városi crossoverekre van a legnagyobb igény. Az én véleményem az, hogy ezek az autók sokkal jobban néznek ki mint az egyterű kategória. És teljesen előnyös, főleg a mini SUV kategória, mivel nem sokkal több pénzért jóval nagyobb teret kapunk, divatosabb formával. Nem értem egyes szaksajtókat, és embereket miért ellenzik ezt a kategóriát ennyire.
2020. máj. 1. 09:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%
Mert fölösleges környezetterhelést okoznak.
2020. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
14%
A suv-ok még nincsenek 20 évesek. A sok csóró meg nem engedhet meg magának fiatal autót. Amire nem telik, azt fikázni kell. Ez a jómagyar szokás.
2020. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
70%
Mert feleslegesen okoz többletterhelést a környezetnek.
2020. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
41%

#1


Én egy 4 éves hibrid Outlanderrel járok. Városba csak elektromosan közlekedek, nagyobb utaknál egy euro 6-os motor dolgozik. Ez mivel terheli jobban a környezetet, mint a panelproli a 20 éves csipszelt szakadt tdi-je?

Értelmes választ várok.

2020. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Barnabas333 ***** válasza:
0%
Kedves kettes én másfél éve új autót vettem és nem suv hanem kombi. Nem mindenkinek jön ez be. Bár érdekes módon a duster tetszik. De a Honda, Kia, BMW, Audi, Skoda.. stb óriás tégla suvok nem tetszenek.
2020. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ez a többlet terhelés érthető, bár az egyterűek sem okoztak kevesebbet. Ezek az új SUV-ok az 1,0-ás meg maximum 1,4 motorokkal amikkel a legtöbben veszik sokkal kisebb a káros anyag kibocsátásuk mint 10 éve az egyterűeknek. Én azt látom, hogy mindenféle észérv nélkül belekötnek. Elkéne fogadni, hogy nem lehet leragadni 10-20 évvel ezelőtti korban, a divat mindig változik.
2020. máj. 1. 10:08
 7/38 anonim ***** válasza:
74%
Aztán mióta van a SUV-ban "jóval nagyobb" tér, mint egy egyterűben? Én szeretem, ha valami annak látszik, ami. Ha valami terepjárónak látszódik az legyen is az. Ne SUV.
2020. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Barnabas333 ***** válasza:
47%
Egyébként meg minek városi terepjáró? Annak oké aki a Mecseken vagy a Mátrában lakik akár földutas utcában.
2020. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A kombi kategória az más az sokszor hasznosabb mint egy SUV, főleg akinek nem jönnek be a SUV ok. De ezek az emberek gyakran úgy adják elő hogy mind hülye aki SUV ot vesz. De miért... Nagyon sok embernek tetszik kategória többek közt nekem is. Bár én nagyon szeretem a kompakt autókat is, például Ford focus, vw golf, de a SUV oknál nekem kifejezetten tetszik külsőre is és hogy magasabbak, könnyebb bele ülni. Még így fiatalon is jobb...
2020. máj. 1. 10:12
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sem tetszenek, mert a szedán forma tetszik. Ha lenne pénzem új autóra, akkor is szedánt vennék. Vezettem már pár SUV-t. Nagy előnyük, hogy magasan ülsz, így rálátsz az útra. De a hétköznapokban nem járnék ilyen monstrummal, valahogy nem tűnnek praktikusnak. A városi kisautók megemelt, "suvosított" változatai meg főleg nem tetszenek. De ettől még semmi bajom azzal, ha valakinek SUV-re van igénye, ízlés dolga.
2020. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!