Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgára márkaszervizb...

Műszaki vizsgára márkaszervizbe vagy általános szervizbe érdemesebb vinni az autót?

Figyelt kérdés

Legutóbb az öreg Suzukimat elvittem egy Suzuki márkaszervizbe, és ott 130 ezret gomboltak le rólam a plusz javításokkal együtt.


Ez normális régebbi kocsinál, hogy sokat javítgatnak rajta, és ezért drága? Vagy a márkaszerviz ceruzája vastagabban fog, és érdemesebb lenne egy általános szervizbe vinni inkább?



2020. máj. 3. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig márkaszervízbe járok. Engem jobban megnyugtat, ráadásul szakszervízes szervízkönyvvel könnyebb eladni.
2020. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég régi darab, a szervizönyv már nincs frissítve sok éve.
2020. máj. 3. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajanlott leinformalt privathoz , a szervizkönyvbe akár olcsón stikába bepecsetelnek . A legjobb mikor pl feket es kuplungot javitatsz te magad szerzel alkatreszeket folyadekokat es szerelteted . Ez nem tetszik a maszeknak sem de elvégzi . Márkanal ez nincs , a legdragább lesz a cucc hozzá meg az oradíj . Na meg leht 2.os tanulokkal szereltetik ....
2020. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig márkaszervizbe vittem, most fogom először máshol műszakiztatni. Legutóbb nekem is 120 ezerbe került egy fékcsere meg a felkészítés, közben meg olyan minősíthetetlen munkát végeznek, hogy beletörik a csavart a kormányba légzsák visszahíváskor, elfelejtik meghúzni a keréken a csavarokat, meg feltöltik valami szar olajjal a kocsit, mindezt háromszoros árért. Úgyhogy egy megbízható, ismerős szerelő sokkal jobb, főleg ilyen régi autónál.
2020. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 15 éves autómmal (nem Suzuki) a mai napig márkaszervizbe járok, vizsgázni is ott szokott. 20.000Ft körüli összeget szoktak kérni. Szerintem máshol sem sokkal olcsóbb. Előtte rá is szoktam kérdezni, hogy vigyem-e be előzetes átvizsgálásra az autót, de azt szokták mondani, hogy felesleges, ismerik az autómat. ott van előttük a teljes szerviztörténet. Igaz én az a típus vagyok, aki az első gyanús zörejre azonnal szalad a szervizbe. Nem szeretek semmit húzni halogatni és javítások alkalmával inkább a tartósságot helyezem az ár elé fontosságban.
2020. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!