Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel a motorral melyik a...

Ezzel a motorral melyik a jobb lehetőség?

Figyelt kérdés
Van egy Honda PCX em , AM jogosítványom van még , most csinálnám valamikor a nagyobbat. A motor le van vizsgáztatva , kötelező is van rá, rárkjam a rendszámot vagy ne , melyikkel szívhatom meg jobban ha megállítanak a hekusok, Nincs rendszám kamu 50 es , van rendszám de nincs hozzá megfelelő jogsi

2020. máj. 3. 16:22
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szerintem ha rajta van a rendszám és megvan az AM-jogsi és nem örültek módjára motorozol nem nagyon fognak megállítása.

Erről a motorról meg egyből le vágják hogy nem 50cm³-s

2020. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy addig nem hajtod amíg nincs rá jogsid? :D
2020. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a biztosítási csalás súlyosabb, mint az engedély nélküli vezetés.

De alapvetően mindkettő szívás.

2020. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Rendszám levétele több jogszabályt sért, mint kategória nélküli vezetés.

Miért nem opció előbb letenni a jogsit?

2020. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most csinálom de ez a szar leállította , autóból pár aklakmam lett volna de az is le lett állítva
2020. máj. 3. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Első jó nagy hülyeséget mondott :) A PCX a rendőrök számára is az egyik legismertebb 125ös robogó, legtöbben egyből levágják, hogy nem 50-es. Illetve a következmény lehet eltiltás, büntetés, de a rendszám levétele bűncselekmény. Sok sikert a halmozott következményekhez, ha megállít egy rendőr, esetleg baleset részese vagy :)
2020. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreolvastam. Mindegy, a lényeg, hogy egyik sem ajánlott. Szerezd meg a jogsit aztán használd.
2020. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezt beszéld meg ezzel a szarral, ami ezeket leállította.

Egyébként ha egy morcosabb rendőrt fogsz ki, könnyen lehet (választott verziótól függően) hogy ugrik a mocid, nem mostanában fogsz új kategóriát szerezni, és a jelenlegi jogsitól is elbúcsúzhatsz egy időre.

És akkor most mérlegelj.

2020. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már raktam bele 400kmt
2020. máj. 3. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, ha részese vagy egy balesetnek (nem kell hogy te okozd), mindent rádvernek.
2020. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!