Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki megszerzi az A...

Ha valaki megszerzi az A korlátlan nagymotoros jogositványát akkor mindegy hogy hány köbcentis motorra ül rá az ember? Nincs itt korlátozás? Teljesítménybe vagy köbcentibe?

Figyelt kérdés
a kérdést azért tettem fel mert én már sok mindent hallottam hogy nem lehet rögtön egy 1000 ccm es motorra ülni friss A-s jogsival meg ilyenek de közbe meg olvastam h nem igy van szóval már nem értem igazán... nekem jelenleg robogóm van és tervbe van véve majd később a nagy motoros jogsi :D
2010. júl. 28. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha valaki megszerzi az A korlátlan nagymotoros jogositványát akkor mindegy hogy hány köbcentis motorra ül rá az ember? Nincs itt korlátozás? Teljesítménybe vagy köbcentibe?"


Gondolkodj, ha KORLÁTLAN, akkor miért kérdezed meg, hogy van-e benne KORLÁTOZÁS?


Egyébként robogó után nem tanácsos S1000RR-re ülni, egy 250-es ETZ is sok

2010. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jolvan nem kell mingyárt anyázni de mint irtam több féle képp hallottam ezért kérdeztem....
2010. júl. 28. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

1. nem anyáztam

2. ha elolvastad volna a kérdésedet rájöttél volna, ez kb olyan kérdés volt, mintha ezt kérdeztem volna: milyen színű az a fekete kutya?

2010. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A KRESZ-ben benne van feketén-fehéren mire jó, mire nem... És így akarsz te jogsit
2010. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!