Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az az elvetemült ember aki...

Ki az az elvetemült ember aki képes az ablakon kidobli 3 millió forintot?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=nVczzKadXl0&feature=related


oda adhatta volna valaki másnak aki rászorul vagy nem is tudom de ez a nő annyira ostoba, idióta barom, egy ilyen autót hatalmas meló megépíteni, én hányok ettől a videotol, szerintetek?


2011. aug. 18. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

REklámköltség... előszedtek valahonnan egy bontószökevényt és leejtették. Nekem jobban fáj amikor kertben rohadó régi kocsikat látok.

A videót viszont nem volt idegrendszerem végignézni, nem bírom a szereplőket, és nem csak a ledobós valakit..

2011. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
No comment...
2011. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem ismerem az előzményeket, a videót meg nem néztem végig csak belekukkantottam. Ha jól látom egy CLS Mercit dobnak le egy daruról. Nem nagy szám egyébként, külföldön volt már hogy Porschét, Ferrarit semmisítenek meg, a CLS a maga nagyjából 120.000 példányával világszerte ezekhez képest a Merci népautó.

"Odaadhadta volna valaki másnak aki rászorul"

Most ezt ugye nem gondoltad komolyan? Láttál te már szegényembert? Az mit kezdjen egy luxusautóval? Kb. olyan mint amikor az iszapkárosultaknak az intellingens művész plazmatévét osztott: [link]

Egy ilyen autót a fenntartását is tekintve nagyjából elajándékozni nem lehet, csak elaukciózni vagy eladni. Viszont így legalább felhívják vele valamire a figyelmet. Fogalmam sincs mire, mert nem néztem végig a videót, nem is érdekel, de mondjuk a kedves kérdező is elgondolkodhatna azon hogy vannak más értékek is a világon mint egy luxusautó...

2011. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy Renault Megane-t dobtak le a daruról. A CL Mercedes nem tudom minek állt oda..(tekergettem a videót)
2011. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a mercit hanem a renault-ot dobták le, szóval azt adhatta oda valaki másnak
2011. aug. 19. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként nem hatalmas meló mire összedobnak egy ilyen új sorozatgyártott kocsit. Nem tudom Renaulték milyen tempóban nyomják, de biztosan kevesebb mint 10 óra alatt végigér a szerelősoron. Egyébként ha összehasonlításnak veszed alapul, akkor az áráért (tegyük fel hogy dekorációként hozták be, szóval forgalomba se lett helyezve) egy percnyi reklámidőt se kaptak volna valamelyik kereskedelmi TV-n főműsoridőben. Így meg még mindig beszédtéma. :)
2011. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo abba a hibaba esik, mint oly sokunk, hogy mindent megesz amit a media etet vele es ha a media azt akarja hogy felhaborodjon, akkor o fel is fog. Nem veszitek eszre hogy a hajatoknal fogva rangatnak?

Amugy teljesen egyetertek azokkal akik vegig se birtak nezni, en is csak bele pillantottam es mar kapcsoltam is ki, mert minek? Minek nezzek ilyen hulyeseget, hogy idegesitsem magam? Te meg meg kerdesnek is kiteszed?


Ha hulyeseget akartok, nezzetek jo kis japcsi prank videot ahogy szivatjak egymast, azon lehet legalabb rohogni :)

2011. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
ha adnának se kéne francia autó! látványos elpusztításukat támogatom! :)
2011. aug. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!