Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2.8 V6 tud esetleg...

Audi A6 2.8 V6 tud esetleg valaki róla, valami információt?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok, a kiszemeltem a címben említett autó,2012-es évjáratú, sajnos semmit nem találtam a neten róla hogy megbízható e vagy sem. Multitronic váltóval van szerelve, amit a kormánynál is lehet kapcsolni. Nem vagyok egy hű de sportos vezető. Esetleg valakinek van valami infoja ezzel a tipussal kapcsolatban?

2020. máj. 4. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:

amerikaiaknak való kocsi

fogyasztás magas,

nem húz 3800-ig semmit

hangos ha autópályázol

megbízható, de ha valami elromlik drága lesz, pláne magyarországon hozzá

2020. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka ezzel a motorral a C7 generáció. 2012ben már mindenki dízelt vett vagy turbó-benzinest. Amúgy ez a régi 2.8 V6 Audi motor továbbreszelt változata, gyakorlatilag agyonüthetetlen. Fogyasztása nem a legjobb. Nálad a gond a Multitronic, azt nem ajánlom nyugodt szívvel, de maga a 2012es A6 nagyon jo valasztás.
2020. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!