Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90 320D mi a vélemény...

BMW E90 320D mi a vélemény róla? Esetleg még a 118D -ről

Figyelt kérdés

Csak olyan írjon akinek volt/van ..es ebbe a modelba van pl 90 kw os is ?

Mert neten használtan 120 kw vannak meg még nagyobbak és nekem nem kell 170 lóerős autó úgy se lehet ki használni + drága a kötelező.

A 118D egész jók de a szívem jobban húz a 320d hez de azért ha az a megbízhatóbb a olcsóbban fenntartható akkor olyan lesz ..csak légyszíves írjatok konkrét véleményét fontos lenne mert se haveri se családi körben nincs senkinek sem BMW



2017. ápr. 29. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Rokonomnak van 120d. Azt mondta hogy soha nem akarja majd eladni. A megbízhatósági szempontból ugyanaz az 1-es és 3-as. Az 1-est azért lenne jobb venni mert az tartja a legjobban az árát a BMW-k között. Egy 118d vagy 120d jó vétel lenne. Eladáskor is jól jársz vele.

De ha már a kötelezőt drágállod akkor mit fogsz szólni a szervízdíjakhoz?

2017. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sokalnám ha lennék 40 éves de így 22 evésen most egy 1.6 autóm van erre 53 ezer 77kw most vennék egy 120kw autót annak vagy 150 ezer és nem vagyok akarok ekkora összeget a levegőbe ki dobni kb :) tudom hogy a szerviz vagy 300 ezer de az egyszeri a nagy szerviz utánna elméletben csak olaj csere :)
2017. ápr. 29. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Egy másik kérdésnél már leírtam, szerintem ott is te kérdeztél.. 118d , 318d , valamint 120d, és 320 d be is ugyanazt a motort teszik...

Mindegyikbe két konstrukció van M47 és N47 , 118 -318d be is van 90kw-os modell 122 lóerővel. ( konkrétan egy az egyben ugyanaz a motor hajtja mind a kettőt... )


Neten egyébként annyi fórum van.. érdmesebb lenne előtte körbenézni ott, csomó típus hiba és konstrukció le van írva..

2017. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek pedig annyi, hogy nem ,iszonyatosan rosszul tartja az árát sajnos, egy 3 as ezerszer jobban tartja, de itt nem is erről van szó.

Kinek mi kell.. szerintem az 1 es családinak kicsi, nekem is az van és baromira imádom mert kényelmes és megbízható. De 4 en már kényelmetlen pláne aki hátul ül ( mondjuk engem nem érint szal.. :D de akkor is, meg a csomagtartóba teszel egy rekesz sört és betelt. ) De ilyet azért ne írjunk,hogy az alsó kategóriás jobban tartja az árát egy középkategóriásnál.

2017. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy az 1-es BMW-k tartják a legjobban az árukat én a hirdető oldalakról vettem és évek óta látom hogy sokkal jobban tartja egy 1-es az árát mint a 3-asok - amikből már pár év után bagóért meg lehet venni a legolcsóbbakat - szóval én nem vitaalapnak szántam hanem ez az igazság. Hogy miért drágák az 1-esek a korukhoz képest mert talán 100-szor kevesebb van belőlük mint 3-asból és mert egy 1-es BMW általában nem főleg céges autóként kezdi (kivéve az apró kis bevételű cégeket ahol még egy 1-est is presztízsnek gondolnak). Emiatt kevesebb futásúak átlagban a használt 1-esek mint a 3-asok. Most végig átlagról írtam mielőtt még...
2017. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!