Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van 2 autó ami közel azonos állapotú és korú. De az áruk között jelentős különbség van.

[link]



[link]


Az első egy túl olcsó csapda amire a gatyám is rámegy vagy a második van túlárazva és csak leakarnak húzni?

Köszönöm a válaszokat.



2020. máj. 4. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A második nepper, aki mindenképp rárak 10-20 %-ot, mert ebből él.
2020. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A második jobb.
2020. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan túl olcsó az első sem, csak el akarja adni az illető. A második tényleg nepper, inkább ott lennék óvatos. De nem kell azért paranoiásnak se lenni, én is vettem már kavicsos placcról hibátlan autót. Meg kell nézni mindkettőt, lehetőleg hozzáértővel (autószerelő). Az első is lehet jó. Bár érdekes, hogy rendszám alapján nemrég vette, aztán máris eladja. Nem tudta, hogy nem fogja használni? Persze az ok bármi lehet, ha ilyen autót szeretnél, szerintem mindkettőt érdemes megnézni.
2020. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!