Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 millióig milyen élményautóka...

5 millióig milyen élményautókat ajánlotok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 23:40
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
24%
Peugeot Rcz turbo, 156 vagy 200 lóval, nem is kérdés! Odaversz a nagyképű, eff kalap fauvesoknak, bi em vi-sek, Audi és merszi-seknek, hogy csak néznek, amikor... De nem akarok csúnyán írni!
2020. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
57%

Mazda MX-5 NA, NB, majd tuning. Kissé feminim jellegű, de 5 millából olyat csinálsz, ami szinte bármit körbeautózik. Kompresszor vagy turbó.


Ha kicsit komolyabbra vágysz, akkor Toyota MR2 MK1, MK2. Ezektnél tuninggal még komolyabbat lehet kihozni, akár szívóból is 200+LE, de itt is lehet kompresszort vagy turbót berakni. Sőt, gyárilag volt kompresszoros MK1 és turbós MK2 (utóbbit egy chiptuningggal 300le-ig lehet húzni).


Egyéb japán autók is remek élményautók, Nissan Sylvia pl.


Én az MX-5-öt javasolom, legegyszerűbb és sok is van belőlük. MR2 és a többi ritkább, de komolyabb is.

2020. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
23%
E93 :)
2020. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, milyen lehet a Subaru, de szerintem ha álomautót akarsz, ne félj tőle. Jót keressél, járj utána a lehetséges buktatóknak, de ha reálisnak látod, ugorj bele. Mi lehet a legrosszabb, ami történik? Ha mégsem olyan, mint gondoltad, ha nagy a fenntartási költsége, legfeljebb eladod, aztán buktál egy kicsit.

Nekem MX-5 van, nem azért ajánlom, mert szerintem ez a legjobb, de érdemes kipróbálni. 5 millióért ne a legújabb generációt keress, inkább vennék 3-4 millió között egy hibátlan NC-t (előző generáció), a többit meg elkölteném benzinre meg szállásra. :)

Az élményautó is mást és mást jelenthet az embereknek, van, aki kizárólag a lóerőket nézi, más kizárólag a márkát, stb. Az MX-5-ben a könnyedsége, a gokartszerű viselkedése a jó, az enyémben például a kormány is azért nem állítható ki-be, mert a gyár szerint az már túl sokat rontott volna a közvetlenségén. Gondolhatod akkor, hogy milyen szinten rendeltek alá mindent a vezetési élménynek. Ezért nincs benne feleslegben +3 centi sehol, hogy ne legyen benne felesleges 3 kiló sem. De nem akarok ömlengeni, ha teheted, próbálj ki egyet. Meg más autókat is, aztán sokkal okosabb leszel.

2020. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
24%
BMW E46 330i vagy 330Ci
2020. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%
E46 330i vagy ci. Marad is pénzed és nem csak élményautónak jó.
2020. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
46%
Lotus Elise.
2020. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
11%
Ennyi pénzem lenne inkább elqrváznám,az lenne ám az élmény..
2020. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
35%

Kicsit trükkös a kérdés. Az 5 millióig, az mit takar? Mert az 1 milliós kocsi is 5 millió alatt van.

Azt sem írtad le, hogy mennyire simogatós autót keresel.


Amúgy meg:

- 5. generációs Mustang

- Nissan 350Z. 3-4 ért már kapsz

- Ennyiért normális Porsche Boxstert is kapsz

- Toyota GT86 / Subaru BRZ

- Előttem leírták az összes 20 éves 3-as BMW-t. Biztos nagy élmény, de én nem vennék, az tuti. Lassan minden sarkon szembejön egy ilyen gépcsoda, javarészt a 320d. Nem gondolom, hogy ezek olyan óriási élményt adnak.

- Lehet próbálkozni Subarukkal is

- BMW Z4 / SL-SLK Merci

- ST Focus


4-5 millióért azért már bőven lehet válogatni. Fogalmam sincs milyen ízlésed van.

2020. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
27%

Vezetési élményben számomra a 2000 utáni autók nem sokat nyújtanak.

Hiába lettek motorikusan erősebbek (bár ez sem teljesen igaz), a tömegük is nagyobb lett, és a sok elektronika bezavar rendesen.

Szerintem a '90-es autói a legjobbak, bár nekem a '80-asok is bejönnek, de azok még nagyon fapadosak, ráadásul öregek, ami sokakat elriaszt.

A Laptiming műsorban azért lehet látni, hogy a régi MX5-ök, nem beszélve az AE86 Corollákról több másodperceket adnak a mai modern "élményautóknak".

2020. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!