Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 millióig milyen élményautóka...

5 millióig milyen élményautókat ajánlotok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 23:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
62%

Az, hogy tömegbe hajtanak Mustangokkal a tapasztalatlan sofőrök, semmi köze a régebbi Mustangok hátsó (amúgy tényleg szar) felfüggesztéséhez.

Simán az emberek szerencsétlenek akik vezetik. Ennyi. Nameg olcsó. Amerikában szinte bárki tud venni bármilyet... A legutolsó mekiben dolgozó takarítónak is egy éves fizetése egy zsírúj szalon V8-as. Hát még a használt.


És hogy miért mindig a Mustangok hajtanak tömegbe? Nem csak az hajt tömegbe. Csak abból van baromi sok. Nyilván ha egy évben eladnak 100.000 mustangot, abból jóval többet fognak összetörni, mint az egy évben eladott 5000 darab Audi RS5-ből. Ugyan úgy törik az összes többi autót is. Csak abból az eladások miatt értelemszerűen kevesebb is fut.


De bármilyen autóról találsz tömegbehajtós videót. 2020-as M3-as BMW-ket is megforgatnak meg eldobják. Pedig aztán annak hiperszuper futóműve van.

2020. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Értem már 31 es kőszi.
2020. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
44%
#31 2020-as M3-as BMW nem létezik. Egy-két éve abbahagyták az előző generáció gyártását, az új meg még nincs xd
2020. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
25%

#33 de igen.

Csak még nem kapható. ;)

[link]

2020. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

#34 Hát de hivatalosan még nincs.

Így ahogy a cikkben van, már létezik a következő 7-es és 5-ös generáció is.

2020. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
#27 Vágom én,hogy V8-ban szoktak gondolkodni,nem írtál külön típust így nem tudtam ,hogy te arra célzol. Hozzá teszem V8 5 millióért nincs. :) Az új Mustang előtt emelem kalapom de a korábbi az nem egy eltalált modell úgy gondolom.
2020. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Én 3X voltam élményvezetésen 1X Camarot másik 2 alakalommal Corvettet vezettem.

Én azt mondom, hogy mielőtt megvennéd bármelyiket is próbálj ki legalább egy használt corvettet a C5-től felfelé már nagyon erősek és gyorsak. Össze se lehet hasonlítani élménybe még az újabb BMWk és más magas kategóriájú autókkal, mivel ez hátsó kerékmeghajtású és jobban érezni a sebességet ahogyan tol előre! Olyan élmény volt számomra mikor lepadlóztam hogy csak na. Mellesleg ha akarsz lehet vele gyakorolna a farolatást és driftelést a hátsó meghajáts miatt nagyon látványos is. A motorblokkja isnagyon megbízható és strapabíró LS blokk.

Remélem segítettem!

2020. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
26%

#36: Azért az 5. generációs (előző) Mustang is egész jól sikerült. Formára nagyon szépek azok is, a Facelift utáninak a futóműve se olyan szar elvileg.

Ezekből ki lehet fogni 4,5 milliótól a V6-osokat. V8-asokat 7 körül már találni.

A Facelift előttiekből szerintem találsz V8-asat 5 millióért. Abból a V6-ost meg 3,5 ért is.

2020. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%
A v6 sose olyan jó mint a v8. Élményre se illetve a v8-tól elfelé a legjobb a motornak az egyenjárása. Mikor az egyik henger gyújt és még csak félig ment le a dugattyú már gyújt a következő. Ezért az a nagy sima egyenletes és nyers karaktere is. Illetve a nyomaték. Mustangot azért nem javasoltam, mert rosszabb mint pl egy corvette vagy egy camaro. Plusz DOHC 4 vezérműves, sokkal összetettebb és mégsem nyújt több lovat. A fogyasztása meg semmivel sem jobb, míg a chevroletnél 1 vezérműtengely tolja fel a rudakkal a szelepeket. Kisebb és könnyebb a motor picit nagyobb térfogattal. Meg mustangból sok van nincs akkora értéke, mert rengeteget gyártottak belőle. De ezért is olcsóbb és kevésbé értékálló. Máselől szervízköltsége picit több. Ha a blokknak kijön valami hibája az mégdrágább.
2020. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
53%

5 millióról beszélünk. Ennyiért szintén "csak" V6-os Camaro van. Corvetteből is csak a régiek vannak ennyiért (C3 / C4).


Tiszta sor, hogy a V8 jobb mint a V6. De Az mindenhol drágább, többet eszik, satöbbi. Valakit ez érdekel, valakit nem.

Amúgy a kérdező nem hiszem, hogy ragaszkodik a V8-hoz. Vagy? Élményautónak tök jó alternatíva egy FL utáni 5. Generációs V6 Mustang is. 300 akárhány lóerő. Fogyasztása meg fenntartása is baráti.

2020. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!