Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hibára utal az a lámpa...

Milyen hibára utal az a lámpa amin egy auto van villáskulcsal? Opel signum 1.9Cdti

Figyelt kérdés

Lámpánál kihúzattam és felvillant ez a lámpa, meg álltam és újra indítás után elaludt.

Van ahol azt írják a turbó van ahol azt hogy a katalizátor.

Fogyasztása nem nőtt meg és a lábat is szedi rendesen



2020. máj. 10. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak az olajcserére figyelmeztet.
2020. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi lenne ha kivillogtatnád a hibát?


nyilván több száz oka lehet, ennyiből jósolni se lehet

2020. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy vidd szervizbe (villáskulcs), ahol hibakód kiolvasás után pontodan kiderül, milyen hibát észlelt a rendszer.

Vannak autók, amelyek már az olajcsere szükségességét is így jelzik, de nincs minden hibára külön lámpa, a lényeget közli: szerviz szükséges

2020. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A használati útmutató szerint ezeket jelentheti: automata váltó-hiba, motorelektronika-hiba, immobiliser hiba, víz az üzemanyagszűrőben.

Ha kivillan és utána eltűnik, akkor nem kell vele foglalkozni.

2020. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemrég volt olaj, vezérlés, és minden szűrő cserén akkor hibakód mentes volt. Elviszem szerelőhöz de vasárnap van😒. Ja és manuális váltós
2020. máj. 10. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy túlpörgetted az autót.
2020. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kellett lepontozni, nekem van egy autószerelő családtagom. Mikor az én kocsimban először kivillant, egyből csak annyit kérdezett, hogy mennyivel mentem...

Azt mondta akkor szokott kivillanni ha túl pörgetem az autót vagy 120 felett hajtok vele. Aztán valamit persze babrált vele amitől többször nem villant ki, de nem gondolnám, hogy hű de nagy baja volt mert 30 perc alatt megcsinálta.

2020. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!