Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent a "kúpolás" kifejez...

Mit jelent a "kúpolás" kifejezés, autós témában?

Figyelt kérdés
Mostanában hallom ezt a szót egyre többször és fogalmam sincs mi a fenét jelent.
2020. máj. 11. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanezt már vagy 8szor megkérdezték, használd a keresés funkciót.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%C3%BApol%..

2020. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Magyarországon azt jelenti, hogy 18-22 év között boyracer hülyegyerekek valami műszakin átrugdosott 1.9 tádéval megelőzgetnek másokat, akik amúgy nem tudják hogy verseny van
2020. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát amúgy tényleg ezt amit a kettes írt

Nekem még kedvencem az is amikor lámpánál várok a zöldre, erre mellettem a hülyegyerek már adja a gázfröccsöt a hondájának. Aztán elrúgja neki. Pont múlt héten történt.

Szerintem nincs tisztában azzal, hogy a a V10 5000ccm Touareggel kersztbe nyelhetném le, ha akarnám.

2020. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin egy ignises id.ta akar mindig kúpolni. Én sem tudtam addig,hogy mi az. Xd
2020. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát kúpol = megelőz. Hogy mért pont kúpolás, mi köze a kúpnak az előzéshez...? Mindegy, nem is lényeg, köszönöm, már ezt is tudom.
2020. máj. 11. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert ha megelőz (elméletileg versenyben gyorsabb nálad), akkor azt úgy kell venni, hogy megszexualizált a nemiszervével, de valahogy szebben kéne ezt mondani, erre találták ki a kúpolást, hogy kúpot helyez fel neked, ez jelképezi a megszexualizálást.
2020. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, hogy úgy kúp???! :OOOO Erre nem is gondoltam. Így már világos, köszönöm.
2020. máj. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!