Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon RITKA HONDA...

Magyarországon RITKA HONDA CIVIC HIBRID,2011-ES,1.3as benzin és villanymotor, tudnál felvilágosítani, mert nem ismerem?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag Magyarországon alig ismert,mert úgy tudom,az itteni versenyt a Prius nyerte meg. Nemrég vettem rokontól,aki kintről vette meg,hozta be. De sajnos nemigazán értek hozzá,vezetni vezetem,de kicsit félek tőle,mert hibrid,és ráadásul sehol vagy alig találok MAGYAR videókat,tájékoztatókat,stb,a neten,az autó útmutatója is holland nyelvű..


Kérdések,ha bárki tud segíteni:

Állandóan vagy zölden vagy fehéren tölt az akksi,amikor épp rásegít. Ma nagyon lassan,nagyon óvatosan,keveset közlekedtem vele,láttam hogy az aksi tölttöttsége kevés.."2 csík". Aztán emiatt elkezdtem vezetni a semmibe,majd fékezni,hogy az akksi töltsön fel teljesen ami meg történt.

Ez normális?


2.: Voltam vele autópályán,nem tudom mire kell ennél a kocsinál vigyázni,félek tőle kicsit. Két pedál van benne,és a fékpedált(ami ugye a kupllung is egyben)nem tudom hogyan érdemes "kezelni". Egyszer súlyosabban megnyomom,nehéz benyomni,nem is tudok merek vele "satufékezni",de szóval ha komolyabban megnyomom,akkor áll le a motor,gondolom tölt,pl lámpáknál,de van hogy nem áll le,nem tudom miért,nem tudom hogy működik.

Az mennyire normális hogy itt a fékpedál keményebb mint a többi kocsiban? Itt nem lehet satufékezni vagy én nem merek.


Valaki tudna esetleg mondani pár szót erről a kocsiról,mire kell figyelni,mi merre hogyan?


Nem értek hozzá :(


Egyébként elkezdett a kocsi a sok autópályázás után "nyüszögni" erősebb fékezésnél. Fékbetét?


Segítsetek légyszi,NEM ISMEREM az autót.


19/fiú


2020. máj. 12. 02:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem csoda ha nyöszörög, csak ezt tanulta tőled.

Vidd el szerelőhöz, majd az megnézi a féket.

2020. máj. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!