Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetne így csinálni egy...

Lehetne így csinálni egy "autót" ?

Figyelt kérdés
Kitaláltam egy autót,ami nagyon jó lenne,ha megvalósítható lenne,legalábbis szerintem. Azon,hogy ez mennyire képes,meg működőképes,meg egyebek,arra még én szakmai tudás nélkül nem tudom megadni a választ. Kivel tudnék beszélgetni ilyesmi témáról szerintetek?

2020. máj. 14. 22:48
1 2
 11/17 crudy ***** válasza:
Esetleg írj te mindenkinek, mert mar mindenki nagyon izgul
2020. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Irtam az erdeklodobb tipusu kommentelőknek.
2020. máj. 15. 19:50
 13/17 anonim ***** válasza:
Jaj ne kéresd már magad! Láthatod, mindenkit feldobott a gondolat, hogy van köztünk egy zseni. Ne hagyd, hogy rejtve maradjon a találmányod!
2020. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nos lényegében árammal menne a motor,azaz villanymotor,ami magasfeszültséggel menne tehát az UxI szorzat eredménye nagyobb. Egy trafó...az áramot meg egy generátor állítaná elő,ami üzemanyaggal megy. Persze a kipufogógázt szintén kihasználnánk itt is. A motor nem kicsi és forog rendesen...így nagy akkumlátorokat töltene amik később hajtják a motort,ha kifogy a benzin. (+világítás,egyebek,ki látott már benzines motort árammal működni? Én nem. De most is benzinnel megy a kocsi csak megy árammal is) Gondoltam a gázpedál pedig potencióméter, áramerősséget szabályozva gyorsulunk. Illetve védelemnek biztosíték tuti kéne. Úgyis minden árammal megy...illetve a motor indítása gondolom nagy kondenzátorokkal...
2020. máj. 16. 05:46
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez egy kis töredék
2020. máj. 16. 05:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Föltaláltad a meleg vizet. Ez lényegében a hibrid autó, évtizedek óta létezik már.
2020. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 crudy ***** válasza:
100%
Hat, igen. Benzin hibrid mar regota van. Mindenki latott mar arram mukodo benzin motort aki ismeri a priust
2020. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!