Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire drága egy Alfa Romeo...

Mennyire drága egy Alfa Romeo 2.4 JTD fenntartása?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható? Mennyit fogyaszt? 30 éves jogsival, B10-es KGFB-vel kb. mennyi a biztosítás? 13-15 éves példányt mennyire kockázatos megvenni?

2020. máj. 17. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A biztosítást kiszámolod egy kalkulátorral. A többit meg ahogy mondják: nem kort veszel, állapotot.
2020. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
28%

En a 2.4jtd-bol eddig csak 2 félével talalkoztam:

-ami már hengerfejes

-ami nalad lesz az

Ennek tudataban vasarolj ilyet.Kiegeszites:a bontókban sorban állnak a hengerfejért,ezert jo drága...mar ha egyaltan van......raadasul szétszedésnél a hengerfejcsavarok előszeretettel törnek.....szoval karrier

2020. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én a 2.4 JTD-ről nem hallottam sok rosszat. Ha 159-est veszel, az Alfa szinten (de csak Alfa szinten) az egyik legjobb választás.
2020. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Brasco fiam. Ne lopd a becsületnepper szövegeit.
2020. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

209 lovasnak nincsenek hengerfej problémái...


Futómű kényesebb mint másnak, ha meg esetleg hengerfejes lesz amit veszel, megcsináltatod értelmes szakemberrel és nem lesz vele gond.

2020. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

A 2.4 JTD-nek az a titka, hogy még a víz üzemi hőmérsékletet eléri és utána még nem nyomod neki 10 percig... Akkor az életben nem lesz hengerfejes.

2 hátsó rugó előszeretettel törik. Ha az egyik tört, cseréld a másikat is, mert számíthatsz a másik törésére. Alapjából véve nem rossz kocsi, de jobban oda kell rá figyelni mint a többi autóra. Vannak az alfás csoportban segítőkész emberek, tőlük érdeklődnék és nem olyanoktól akik életükbe nem láttak alfát.. mint pl Brasco.

2020. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 D. Brasco ***** válasza:
Annyira imádom ezt az oldalt főleg az ilyen fő okos megmondó emberekkel.....akik ha a masik negativ véleménnyel van egy tipusrol,akkor az hülye/nem ért hozzá/sosem volt neki stb........
2020. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Okosabb nem lettem, de köszönöm a válaszokat! Minden autóra mondanak jót és rosszat, úgyhogy több hasonló kérdésem nem lesz.
2020. máj. 17. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Felesleges rajta rágódnod. Ha tetszik vegyél ilyet, mindenki istenit egy márkát tök feleslegesen, mert itt jól megmondják, hogy milyen fasza (vagy milyen nem fasza) megveszi, aztán meg szopik vele ha kell ha nem. (vagy épp élete legjobb autója) MINDEN autóra költeni kell (legfeljebb az újra nem) de ha már költeni kell, akkor költs olyanra amire szívesen költesz.


Próbálj meg valami nem lerúgott fost venni és nem lesz vele problémád. ( vagy vegyél egy nagyon olcsót és rakd rendbe.)


PEACE AND LOVE <3

2020. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit írni konkrétumot, mert 15 évesen a legjobb konstrukcio is lehet már egy roncs. Mindenesetre ez az 5 hengeres dízel a jobbak közül való szerintem, nagyon megy, jó a hangja, jó a fogyasztás (~8 liter).
2020. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!